Zpět

DĚTSKÉ NOVINKY SCOTT 2019

Tentokrát tu máme něco pro malé a úplně nejmenší závodníky. A rovnou to nejlepší.
Představujeme dětské modely kol Scott z řady Junior 2019, které máme nově skladem.
Začneme tím pro nejmenší, tedy dětským kolem Scott Scale 16, které přebírá jméno i design z dospělácké závodní řady Scale. Jde o dětské kolo s maximálně odlehčeným duralovým rámem a lehkou duralovou vidlicí. Je vybaveno bezpečnostními prvky jako gumovým krytem představce, krytem řetězu nebo madly řidítek se zakončením, tak aby byly ruce pořád na správném místě. Jako dětské kolo "závodního charakteru" je vybaveno dvěma účinnými nezávislými V-brzdami značky Tektro (nikoliv brzdou v zadním náboji kola - šlápnutí vzad). Vaše dítě se tak od prvních kilometrů naučí ovládat brzdy, které jsou později na větších kolech. Design kola skvěle doplňují samolepky Nina Schurtera. Šestnácti palcové kolo vážící 7,6 kg je vhodné pro děti ve věku 4-6 let.
Dalším krásným strojem, který Vám chceme přiblížit je dětský model kola Scott Roxter 24, který otevírá mladým bajkerům nové možnosti. Díky svým PLUSkovým pláštům (tzn. širším) si hravě poradí s nástrahami terénu i města. Proto postrádá přední odpruženou vidlici, která vůbec není potřeba. Díky objemu vzduchu v širokých pláštích je kolo velmi pohodlné i v terénu. Bajk na duralovém rámu s výbavou Shimano Tourney se 7 rychlostmi ovládanými otočnou rukojetí ještě doplňují diskové brzdy. Bezpečnostní prvky jako gumový kryt představce a kryt převodníku jsou další prvky výbavy tohoto dětského horského kola. Dvacetičtyřpalcové kolo je vhodné pro děti 8-11 let.
Nejvýše v novinkách našich dětských kol Scott si však stojí perfektní závodní model dětského kola Scott Scale RC 24, což je nejlehčí závodní stroj od firmy Scott pro juniory. Díky lehkému rámu a "našlapané" výbavě bude snem každého malého závoďáka. Hliníkový rám Scale 24 RC Junior se vzduchovou vidlicí, diskové brzdy Tektro, zeslabovaný rám Superlite (hliník 6061) a hlavně moderní převody Sram GX 1x10, tedy systém jako u dospělých závodních raket. Samozřejmostí jsou u tohoto model hydraulické diskové brzdy v provedení Tektro 160 mm. Agresivní geometrie a závodní design kola otevírá závodní prostory celé rodině včetně Vašich dětí. Je to ideální nekompromistní stroj pro závoďáka ve věku okolo 10ti let.
Přijďte se podívat a pomalu rozhodovat jaký vánoční dárek udělá pod stromečkem největší radost!

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie