Zpět

Doplnění nového zboží GIRO

Na druhou fázi jara přišlo další nové zboží. Tentokrát od GIRA. Značka nabízející především velmi kvalitní a perfektně do detailu zpracované helmy na kolo a veškerou cyklistickou obuv. V nabídce jsou i nové rukavice Giro.
Začneme tím nejdůležitějším a to je ochrana hlavy. Pro dámy je to například nová helma Giro Saga MIPS nabízející špičkové technologie ochrany. Nechybí In-moldová konstrukce, upínací systénm Roc Loc® 5, helma má ideální tvar s dokonalou ventilací. Systém MIPS poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu. V pánské variantě respektive unisexové upozorňujeme na dostupnou cyklistickou přilbu Giro Register s nadčasovým tvarem a designem vyrobenou technologií In-Mold. Helma disponuje 22 ventilačními otvory a osvědčeným upínacím systémem Roc Loc® Sport. Tato helma je určená vyznavačům cykloturistiky a lehkých MTB vyjížděk.
K helmě budou pasovat i tretry stejné značky. Pro ty, kteří nemají závodní ambice a chtějí si přitom užít radost z jízdy a zároveň se cítit pohodlně po celý den vyjížďky i když zrovna slezou z kola se hodí nový model treter Giro Gauge. Tato šněrovací obuv je ideální na horské, krosové nebo elektrické kolo. Ryze dámská sportovní tretra Giro Cylinder W je zase vhodným typem obuvi na horské kolo pro aktivní ženy se sportovním pojetím jízdy na kole. Tretry jsou vybaveny kvalitní podrážkou nového typu, zapínáním kombinujícím Boa kolečko L6 a suchý zip a mají skutečný dámský tvar i design.
Pokud to má ladit komplet pak zbývá vybrat jen vhodné rukavice na kolo značky Giro, kde je nabídka velmi široká. Ať už budete vybírat krátkoprsté na silniční kolo nebo dlouhoprsté hodící se převážně pro horská kola určitě s rukavicemi Giro chybu neuděláte.
Kompletní cyklo sortiment značky GIRO naleznete ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie