Zpět

DOSTUPNÁ A KVALITNÍ DÁMSKÁ KOLA LIV

Designově povedené, levné, ale kvalitní. To jsou základnídámské modely horských kol Liv. Možná Vám není značka zatím úplně známá, ale jedná se o „dámskou odnož“ značky Giant, tedy největšího světového výrobce kol.
Skladem máme zatím dva kousky dámských horských kol Liv ve velikost 27,5 palce, což se po létech zkušeností zdá být ideální rozměr kol pro ženy menší a střední velikosti. I taková kola v cenově hladině okolo 15ti tisíc mohou mít přední odpruženou vidlici (i s uzamykáním z řídítek) a velmi účinné hydraulické kotoučové brzy.
Dámská horská kola Liv řady Tempt jsou určená na pohodové ježdění jak po zpevněném povrchu, tak v lehčím terénu, lesních pěšinách i na hravém singletracku. Základ tvoří hliníkový rám ALUXX z kvalitní hliníkové slitiny s moderním designem a vnitřním vedením bowdenů. Díky slopingu (zkosení) a dodatečnému prohnutí horní rámové trubky je nastupování i slézání z kola o mnoho jednodušší.  Kola jsou standardně vybavena prověřenými řadícími systémy Shimano s velkým rozsahem převodů pro každý terén.
Pokud hledáte kolo na příležitostné vyjížďky nebo se chystáte s cyklistikou začít, mohou být kola Liv řady Tempt ideální volbou.
 

Fotogalerie
Fotogalerie