Zpět

Garmin - BLACK FRIDAY

Je tu BLACK FRIDAY na GARMIN!
Právě teď a v omezeném množství několika kusů.

GARMIN FORERUNNER 945 OPTIC BLACK - 15 990 Kč 13 890 Kč
Prémiové běžecké a multisportovní GPS hodinky s mapou, Garmin Pay, MP3, nízkou hmotností a dobou výdrže až 36 hodin v režimu GPS. Forerunner 945 je určený pro výkonnostní a vrcholové sportovce. Jsou naprosto všestranné, umí měřit běh, kolo, plavání, lyžování, golf, posilování, jógu, veslování a u většiny sportů trénink jak uvnitř, tak i venku. Nabízí vynikající čitelnost dat během tréninku nebo závodu. Jsou vhodné pro vytrvalostní běžce, ultra běžce a vyznavače dlouhých, vytrvalostních disciplín a triatlonů. Barva černá.

GARMIN EDGE EXPLORE - 7 490 Kč 5 190 Kč
Garmin Edge Explore je GPS cyklopočítač s velkým (3") dotykovým displejem, mapou Evropy a velmi dobrým poměrem cena/výkon, určený pro jízdu na kole. Displej této cyklonavigace má vysoké rozlišení, je skvěle čitelný i na přímém slunci a snadno ovladatelný i v rukavicích nebo za deště. Celý cyklopočítač je vodotěsný, nárazuvzdorný a na jedno nabití vydrží až 12 hodin jízdy s plně zapnutým GPS.

GARMIN EDGE 130 BLACK - 4 990 Kč 3 390 Kč
Malý, lehký chytrý GPS cyklopočítač. Kompaktní, jednoduchý a odolný design, 1,8" černobílý displej. Příjem satelitního signálu GPS, GLONASS a GALILEO. Při spárování s mobilem - informace o počasí a funkce živého sledování LiveTrack. Výdrž baterie až 15 hodin. Barva černá.

GARMIN EDGE 130 HR PREMIUM BLACK - 6 390 Kč 4 490 Kč
Malý, lehký chytrý GPS cyklopočítač. Kompaktní, jednoduchý a odolný design, 1,8" černobílý displej. Příjem satelitního signálu GPS, GLONASS a GALILEO. Při spárování s mobilem - informace o počasí a funkce živého sledování LiveTrack. Výdrž baterie až 15 hodin. Balení včetně snímače srdečního tepu HRM Premium. Barva černá.

GARMIN EDGE 130 MTB BUNDLE BLACK - 6 390 Kč 4 490 Kč
Malý, lehký chytrý GPS cyklopočítač. Kompaktní, jednoduchý a odolný design, 1,8" černobílý displej. Příjem satelitního signálu GPS, GLONASS a GALILEO. Při spárování s mobilem - informace o počasí a funkce živého sledování LiveTrack. Výdrž baterie až 15 hodin. Balení včetně držáku pro horská kola, dálkového ovládání a silikonového pouzdra. Barva černá.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie