Zpět na produkty

Garmin Garmin Edge Explore 2 PRO Power Mount Bundle

 Garmin Garmin Edge Explore 2 PRO Power Mount Bundle
DESIGN: Black/White
DOSTUPNOST: NA DOTAZ
KÓD ZBOŽÍ: 25115
9 990,-
9 490,-

Snadno ovladatelný GPS cyklopočítač s barevným, dotykovým 3" displejem s možností plánování tras i propojením s mobilním telefonem.
Sada cyklopočítače Edge® Explore 2 a napájeného držáku s kabelem s kolíkovým napájecí konektorem pro připojení ke kolu Cannondale vybaveného technologií SmartSense.
Když potřebujete spolehlivý, snadno ovladatelný GPS cyklopočítač, Edge Explore 2 Power Mount Bundle nabízí pomocnou ruku. Dojeďte dál a objevujte nové trasy – na Edge se můžete spolehnout.

(zobrazit více)

PODROBNÝ POPIS

Edge vás vždy dovede zpět domů díky speciální navigaci pro cyklisty.
Baterie cyklopočítače Edge vydrží až 16 hodin náročného využití a až 24 hodin v režimu úspory baterie.
Vytvářejte trasy pomocí Garmin Connect™, Strava, Komoot, Wikiloc a dalších aplikací a snadno je přenášejte do cyklopočítače.
Máte kompatibilní elektrokolo? Využijte plánování tras pro elektrokola podle stavu baterie, využívání podpory a dojezdové vzdálenosti.
Mějte přehled a buďte v kontaktu s detekcí nehod a podporou cyklistických radarů Varia™.

PROFILY AKTIVIT
Díky přednahraným profilům aktivit pro silniční a terénní cyklistiku a cyklotrenažéry je nastavení cyklopočítače Edge Explore 2 snadné, takže jej můžete začít používat hned po vybalení.

MAPY PODLE TYPU JÍZDY
Získejte přehled na každé trase na všech typech kol díky vylepšeným mapám, které zvýrazňují oblíbené silnice a stezky, oblasti s hustým provozem a vyhledatelné body zájmu.

PODROBNÉ NAVIGAČNÍ POKYNY
Najděte správnou cestu díky podrobným navigačním pokynům a upozorněním na nadcházející odbočky.

AUTOMATICKÝ PŘEPOČET TRASY
Možnost pozastavit navigaci a upozornění na opuštění trasy, když sjedete z naplánované trasy. Jakmile se budete chtít vrátit na trasu, Edge Explore 2 vám ukáže cestu.

FUNKCE CLIMBPRO
Automaticky se zobrazuje zbývající stoupání a sklon při zdolávání kopců na trase. Pomůže vám to si líp rozložit síly a budete vědět, za jak dlouho dojedete na vrchol. V zařízení nebo v aplikaci Garmin Connect si pak můžete stoupání uložit a po jízdě ho vyhodnotit.

KOMPATIBILITA S ELEKTROKOLY
Pokud máte elektrokolo kompatibilní s technologií Shimano Steps nebo ANT+®, můžete na speciální stavové obrazovce pro elektrokola sledovat výdrž baterie a další datová pole. Můžete využít dokonce chytré plánování tras a upozornění na dojezdovou vzdálenost podle stavu baterie, využívání podpory a naplánované tratě.


KOMPATIBILITA SE ZAŘÍZENÍMI VARIA
Spárujte GPS cyklopočítač Edge Explore 2 se zpětným cyklistickým radarem a světly Varia, abyste dobře viděli i byli viděni.

AUTOMATICKÁ DETEKCE NEHODY
Když Edge detekuje nehodu, automaticky odešle zprávu s vaší polohou přednastaveným nouzovým kontaktům.

ALARM KRÁDEŽE KOLA
Alarm kola chráněný PINem vás prostřednictvím spárovaného telefonu upozorní na pohyb jízdního kola vždy, když si dáte pauzu nebo doplňujete vodu.

KOMPATIBILITA S CHYTRÝM TRENAŽÉREM
Spárujte Edge® Explore 2 s cyklotrenažérem Tacx® a budete moci trénovat kdykoli a kdekoli.

AUTOMATICKÉ NASTAVENÍ
Všechno budete mít nastavené za pár chvil, takže hned vyjedete. Získejte vlastní jízdní profily přednastavené podle typu jízdy a vybraných snímačů. Jízdní profily můžete spravovat přímo v zařízení nebo na připojeném telefonu.

FUNKCE GROUPTRACK
Po spárování s telefonem zůstanete v kontaktu se spolujezdci, i když je ztratíte z dohledu – a stejně tak oni budou moci dávat pozor na vás. S funkcí GroupTrack můžete sledovat až 50 přátel, kteří mají kompatibilní zařízení Garmin. Stačí mrknout na obrazovku a uvidíte aktuální informace.

SKUPINOVÁ KOMUNIKACE
Spárujte zařízení s telefonem a zůstaňte v kontaktu se svým cyklistickým týmem, i když se rozdělíte. Jezdci s kompatibilními zařízeními Garmin si můžou posílat skupinové zprávy.


CHYTRÁ OZNÁMENÍ
Po spárování s kompatibilním telefonem můžete na zařízení Edge přijímat textové zprávy a upozornění.

PROPOJENÍ S GARMIN CONNECT
Aplikace Garmin Connect umožní přístup do rostoucí webové komunity, kde můžete také komunikovat, soutěžit a sdílet svoje úspěchy s ostatními sportovci.

OBCHOD CONNECT IQ™
Stáhněte si vlastní datová pole a aplikace a doplňky z obchodu Connect IQ do kompatibilního telefonu.

Obsah balení

  • Edge® Explore 2 Power Mount Bundle
  • Napájený držák Edge
  • Standardní držák
  • Kabel USB
  • Dokumentace
Značka
Garmin

Z našich sociálních sítí

Additive
Hiplok
A2Z
Topeak
Aerozine
Alhonga