Zpět

Garmin - spolehlivý partner pro cyklisty

Pokud se řadíte mezi nadšence cyklistiky, jistě neuniká vaší pozornosti neustálý pokrok v oblasti technologií a inovací. Jednou z největších a nejznámějších značek, která se na poli cyklistického vybavení pohybuje, je bezpochyby Garmin.
Garmin je americká společnost, která byla založena v roce 1989 a je známá především svými navigačními zařízeními a hodinkami pro sportovce. Nicméně, firma nabízí mnoho dalších produktů, které jsou určené především pro cyklisty a pomáhají jim při tréninku, plánování tras a měření úspěchů.
Mezi nejoblíbenější produkty pro cyklisty v naší nabídce patří osobní váha INDEX, Edge 1040, Edge 1040 Solar a Edge Explore 2.

Osobní váha INDEX

Osobní váha INDEX je chytrá váha, která vám pomůže sledovat váhu, tělesný tuk, svalovou hmotu a další ukazatele. S pomocí aplikace Garmin Connect si můžete nastavit cíle a sledovat svůj pokrok. Díky funkci Wi-Fi se vaše váha připojí k internetu a poskytuje vám neustále aktuální informace.

Edge 1040 a Edge 1040 Solar

Edge 1040 je nejvýkonnější cyklopočítač, který Garmin nabízí. Má velký 3,5 palcový dotykový displej a výdrž baterie až 24 hodin. Kromě základních funkcí, jako jsou GPS, měření rychlosti a vzdálenosti, zvládá Edge 1040 také navigaci a nabízí mnoho dalších funkcí pro trénink a plánování tras. Novinkou v řadě Edge 1040 je Edge 1040 Solar, který disponuje solární technologií, díky které se baterie dobíjí pomocí slunečního záření.

Edge Explore 2

Edge Explore 2 je cyklopočítač pro rekreační cyklisty, kteří se rádi vydávají na delší trasy. Nabízí vám možnost plánovat si trasy přímo v aplikaci Garmin Connect a vychutnat si tak cyklistiku v nových a neznámých oblastech. Má GPS, měření výškového profilu a kromě tréninkových funkcí vám nabízí také informace o počasí.

Garmin je spolehlivý partner pro všechny cyklisty.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie