Zpět

GORE- NOVINKA V SORTIMENTU CYKLOOBLEČENÍ

Rozšiřujeme nabídku cyklistického oblečení o prémiovou značku GORE. Výrobce s rozsáhlými zkušenostmi nastavuje laťku kvality ostatním, a proto „jen dobře“ je pro tuto značku „velmi špatně“.
GORE dnes vyrábí tisíce výrobků. Vyvíjí a používá unikátní technologie v mnoha odvětvích. Patří k naprosté špičce v oboru, díky čemuž již více než 50 let mění životy nejen běžných lidí. Její výrobky patří k absolutní špiče nejen ve sportovním odvětví, ale také v medicíně a kosmonautice.
U zrodu všech inovací, které značku pomáhají udržet na špičce vždy stojí konkrétní lidé. Díky takovým lidem jako je v cyklistickém odvětví Fabian Cancellara je značka schopna nastavovat stále nové standardy cyklistického oblečení v úrovních komfortu, designu i ochrany před rozmary počasí.Každý GORE výrobek je výsledkem takovéto spolupráce.
Možná, že nadpis zní pyšně. Ale je opravdu těžké tvářit se, že lídrem nejste, když vaše výrobky poletují v kosmu, proudí jimi lidská krev vděčných pacientů a drtivá většina výrobců oblečení nejen pro sport a outdooor používá membrány, na kterých je jméno "GORE". Může být někdo povolanější, aby z nich vyráběl kvalitní a funkční sportovní oblečení?
Přinášíme Vám několik reálných fotek z nově naskladněné kolekce. Použité materiály, pevnost švů, střih i pohodlí je na té nejvyšší úrovni. O kvalitě cyklistického oblečení GORE se můžete přesvědčit naživo na prodejně v Pelhřimově nebo vybírat na našem e-shopu ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie