Zpět

Jehly Blackburn Plugger pro opravy bezdušových plášťů

Rychlá a snadná oprava bezduše není s jehlami Blackburn žádný problém. Určitě vás potkal defekt v podobě píchlého nebo dokonce „procvaklého“ pláště, který se ale dá snadno a rychle opravit třeba i okamžitě na místě a můžete už za pár minut zase pokračovat v jízdě.
Jehly Blackburn Pluggerpředstavují velice rychlý způsob opravy bezdušového pláště bez nutnosti sundavat plášť z ráfku. Fungují na bázi zacelení defektu (díry) speciálním knotem.
Princip použití nářadí tohoto typu je popsán v článku Jak opravit bezdušový plášť a opravdu není složitý.
Všechny jehly Backburn Plugger jsou kvalitně CNC zpracované s důrazem na každý detail a maximální praktičnost. Jedná se opravdu o perfektní malé nářadí, které schováte do kapsy dresu nebo ho upnete díky páskům na suchý zip přímo na rám kola a budete ho tak mít okamžitě po ruce. Dokonalá je kompletní sada Blackburn jehly a bombičky CO2, kterou namontujete i s držákem pod košík na bidon. Obsahuje Vše, co budete potřebovat na opravu bezdušového pláště - nástroj na aplikací knotů (3 kusy v ceně), CO2 adaptér a bombičku 25 g.
Defekt také můžete řešit výměnou duše, kterou by jste pro tento případ měli mít k dispozici schovanou v podsedlové brašničce Blackburn, která je dostupná v různých velikostech. V pohodě tak pojme nejen duši, ale i další malé nářadí nebo malou svačinku, gel atd.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie