Zpět

Kellys tayen r50 a tygon r50 konečně skladem

Stále pokračujeme ve vlně naskladňování a následující úlovky vám určitě udělají radost. Nejedná se totiž o nic jiného, než o slovenská elektrokola Kellys, po kterých se v loňských sezonách doslova zaprášilo. Vzhledem k tomu, co tyhle mašiny nabízejí, se ani nemůžeme divit. Na trhu budete těžko hledat elektrokolo s lepším poměrem ceny a výkonu.

Tygon je sice pro pány a Tayen pro dámy, ale oba modely přitom mají fakt hodně společného. Začneme od nejsilnější vlastnosti - baterie. Kromě toho, že je dokonale integrovaná a utěsněná ve spodní rámové trubce (ale nebojte, je odnímatelná), tak má hlavně obrovskou kapacitu. A to celých 720Wh, to je ve světě elektrokol pořádné číslo, obzvlášť u kol v této cenové relaci. Pohonnou jednotkou je Shimano Steps E7000, která je vyvinuta pro rekreační horskou cyklistiku a disponuje snadným a přehledným ovládáním.

A zbytek osazení? V terénu se rozhodně můžete opřít o kvalitní vzduchovou vidlici RockShox 35 se zdvihem celých 120mm (to už není žádné obyčejné párátko). Samozřejmostí jsou i hydraulické brzdy Shimano a k nim řazení Shimano Deore, co běhá jak po másle. I všechny ostatní komponenty patří mezi ty nejlepší ve své cenové kategorii a dohromady pomáhají dělat z těchto elektrokol bezkonkurenční stroje. Pokud sháníte kvalitní elektrokolo za málo peněz, tak tady se opravdu nespálíte. Na našem skladě najdete pánský model TYGON R50 v limetkové a v černé barvě a damský TAYEN R50 v růžovém a bílém provedení. Kola jsou vystavená na naší prodejně a zároveň jsou připravena pro okamžité odeslání přes eshop, tak se těšíme na vaše objedávky! smiley

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie