Zpět

KLIKY FSA MODULAR

Právě technologie Modular, díky níž je možné kliky použít jak na standardních tak boostových rámech, které začínají být u lepších modelů kol častou variantou může být to co oceníte.
Celý systém funguje velice jednoduše díky speciální „vymezovací podložce“ a umožňuje tak dosažení požadované šířky pro boost rámy se zadní stavbou 148mm.
Všechny tyto kliky mají 24mm integrovanou osu MegaExo a jsou nabízeny ve dvou variantách s jedním nebo více převodníky.
Jednopřevodníkové kliky FSA COMET MEGAEXO MODULAR 1x12  jsou optimalizované pro moderní převody  1x11 a 1x12 (možno použít i se sadou SRAM EAGLE). Díky technologii širokého a úzkého zubu  MegaTooth je omezeno padání řetězu. Integrovaný převodník 32z lze samozřejmě měnit za jiný počet zubů. Hmotnost klik je 850g.
Stejné technologie jsou i dvojpřevodníkové kliky FSA COMET MEGAEXO MODULAR 2x11, které lze použít i pro starší systémy 2x10. Jejich hmotnost je udávána na 856g.
Vyšší špičkovou verzí dvoupřevodníkových klik je model FSA AFTERBURNER MEGAEXO MODULAR, které opět vychází ze stejné technologie, ale je zde dosaženo nižší hmotnosti díky převodníkům z materiálu AL7075-T6 a váhu spoří především to, že jsou kliky duté. Hmotnost se tak dostává lehce pod 800g.

Všechny kliky mají nový přepracovaný 2018 design.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie