Zpět

Kola Liv přizpůsobená přímo pro ženy

Ryze dámské kolo? Pak neexistuje speciálnější výrobce. Liv je výhradně dámská cyklistická značka, jejíž cílem je nabízet v co nejširším rozsahu přesně to, co ženy očekávají a co jim opravdu vyhovuje. Ženy jsou jiné než muži a tato značka tomu přizpůsobuje svá kola. Nevyrábí pouze „dámská kola“. Výsledkem jsou kola navržená pro dámskou postavu - pro kratší nohy, kratší jízdy, vybavená komponenty odpovídající dámské síle. A samozřejmě také v designu odpovídajícímu dámským požadavkům. To vše spojuje dámská kola Liv.

Představujeme řadu dámských horských kol Liv Tempt s přední odpruženou vidlicí. Jde o dámské biky s ideální velikostí kol  27,5 palce, tedy o něco menší průměr a celková stavba kola než u moderních devětadvacítkových pánských horských kol. Dámská horská kola řady Tempt jsou určená na pohodové ježdění v lehčím terénu, lesních pěšinách i na hravém singletracku. Tato kola využívájí technologii 3F (Fit-přizpůsobení se dámskému tělu, síle atd., Form-tvar kola, kde designéři spojují výkon a krásný design, Function-vybavení vhodnými koponenty) a jejich rámy jsou vyráběny technologií Aluxx (zeslabovaná slitina hliníku 6061 pro výrobu lehkých a velmi pevných rámů).
Řadu Liv Tempt reprezentují 3 modely v cenovce 16-23 tisíc, tedy kola za přijatelné peníze.
Nejvyšším modelem je Liv Tempt 1 GE v decentním bílo-šedém matném designu. Základ tvoří hliníkový rám Aluxx z kvalitní hliníkové slitiny s moderním designem a vnitřním vedením bowdenů. Odpružení zajišťuje vidlice RockShox XC30 se 100 milimetry zdvihu a ovládáním páčkou přímo na řídítkách. Tepmt 1 je vybaveno kvalitními komponenty Shimano Deore (přehazovačka Shimano Deore XT). S dvojpřevodníkem vepředu a 10ti pastorky vzadu nabízí dostatečný rozsah převodů. Na kole nechybí výkonné hydraulické kotoučové brzdy Shimano.
Prostředním modelem je dámské horské kolo naopak v tmavém designu Liv Tempt 2 GE, které je ideální volbou pro sportovně a rekreačně orientované bikerky. Základ opět tvoří stejný hliníkový rám Aluxx, odpružení zajišťuje vidlice SR Suntour XCR RL se 100 milimetry zdvihu a ovládáním na řídítkách. Tepmt 2 je vybaveno komponenty Shimano Alivio/Altus/Deore nabízející 2x9 rychlostí. Bike je také vybaven hydraulickými brzdami Shimano a kvalitními plášti Maxxis Ardent.
Základní model reprezentuje Liv Tempt 3 GE v zeleno-šedé barvě. Nejedná se o méně kvalitní kolo, ale jsou zde použity jednodušší komponenty. Rám je zase naprosto stejný s technologií Aluxx, výbava řadícími komponenty Shimano na úrovni  Alivio/Altus 2x9 rychlostí. Nechybí odpružená vidlice SR Suntour XCM RL se 100 milimetry zdvihu a ovládáním na řídítkách i hydraulické kotoučové brzdy od Tektra.
V akční ceně nyní najdete také model Liv Tempt 2 GE 2019.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie