Zpět

KOLOBĚŽKY KOSTKA V KOSTCE

Rozšířili jsme nabídku koloběžky českého výrobce KOSTKA. Špičkové sportovní i rekreační koloběžky jsou nejen vyvíjeny a kompletovány u nás v ČR, ale zároveň drtivá většina komponentů pochází právě z českých dílen, popř. od renomovaných světových výrobců.
Koloběžky, které díky dlouholetým zkušenostem a nejmodernějším technologiím dosahují špičkové  kvality a odpovídají vysokým požadavkům zákazníků - od počítačového návrhu a simulace k finálnímu výrobku. Kvalita zpracování s důrazem na detaily je vidět na každé části koloběžky, jedná se tak například o CNC zpracování  a 3D laserové vypalování jednotlivých komponentů.
Mnohaletý intenzivní vývoj koloběžek KOSTKA postupně ukázal téměř ideální geometrii rámu, určenou pro aktivní uživatele. Koloběžky vynikají optimalizovaným prostorem pro jezdce, ergonomickým stupátkem a samozřejmě kvalitní a odolnou konstrukcí, která jde ruku v ruce se špičkovým dílenským zpracováním. Pro výrobu rámu je používána vysokopevnostní konstrukční ocel. Ve srovnání s hliníkovými slitinami hovoří v její prospěch mimo jiné trojnásobný modul pružnosti. Další velkou výhodou je odolnost proti únavě materiálu a výborná schopnost tlumit vibrace. Díky svým vlastnostem nám tento materiál umožnil snížit výšku nášlapné plochy tak, aby nedocházelo ke zbytečné únavě jezdce.
Protože jsou kola jednou z nejdůležitějších částí koloběžky, vyrábí si společnost Kostka vlastní náboje kol v různých provedeních pro jednotlivé aplikace. Nejčastěji jsou používány zúžené náboje o šířce 65 mm, díky tomu je zvětšen prostor pro odraz (zmenšena celková šířka rámu) a je tak zamezeno riziku kontaktu kotníku s rámem koloběžky. Náboje jsou pak zapleteny výhradně do kvalitních ráfků od českého výrobce firmy Remerx pomocí paprsků Sapim. Zde se jedná se o belgickou firmu zabývající se výrobou drátů a niplů nejvyšší kvality více než 90 let.
O brzdění se ve většině případů starají dostatečně účinné V-brzdy. U základnějších modelů jsou použity brzdy Promax, u dražších koloběžek pak japonské V-brzdy Shimano o jejichž kvalitě není třeba spekulovat. Ryze sportovní modely z nejvyšších řad pak mohou být osazeny dokonce brzdami kotoučovými.
V nabídce máme širokou škálu modelů pro děti i dospělé jezdce v různých provedeních designu i výbavy. Zajímavé jsou také originální kompatibilní doplňky Kostka jako blatníky, brašny, světla atd. kterými můžete svojí koloběžku dokonale vyladit.

Odkaz na koloběžky Kostka ZDE

Odkaz na originální příslušenství Kostka ZDE

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie