Zpět

Konec léta a výprodej oblečení!

Nebudeme si lhát, podzim už klepe na dveře. Nástup sychravých dnů nejspíš není největším důvodem k radosti, ale my vám i tak zkusíme na tváři vykouzlit úsměv. Stačí se prokliknout na následující odkaz VELKÉHO VÝPRODEJE a můžete vybírat podle svého gusta. Nebojte se, stejné slevy platí i na naší prodejně, kde si můžete oblečení v klidu vyzkoušet a my vám potvrdíme správnost vašeho výběru. A pokud objednáváte z eshopu, tak zboží okamžitě balíme a odesíláme, ať na něj čekáte co nejkratší dobu. A co vám můžeme z celého výprodeje doporučit?

Rozhodně začneme oblečením Craft. U nás má opravdu velké zastoupení, od funkčního oblečení přes dresy až po svrchní vrstvy. Jako největší "pecku" od Craftu doporučujeme funkční tílko COOL Mesh, které oceníte jako nejspodnější vrstvu ve všech podmínkách. 

Další oblíbenou značkou je Kalas Sportswear. Všem notoricky známá firma, u které si necháváme vyrábět i zakázkové dresy pro náš tým (ve slevě najdete i naše Velosport Valenta oblečení). Kalas bude vaší volbou číslo 1, pokud hledáte kvalitní materiály a decentní designová provedení. 

Zase česká značka? Je to tak! Silvini už nějaký pátek patří značku se skvělým poměrem cena/výkon a je oblíbenou volbou jak rekreačních cyklistů, tak amatérských závodníků. 

A na závěr si nemůžeme nechat nic jiného než naší vlajkovou loď. Do oblečení Scott vás totiž oblékneme od hlavy až k patě a to za každé situace. Od ponožek, přes kraťasy, dresy až po rukavice a boty. Možnost doladit to celé helmou je samozřejmostí. V naší nabídce od Scottu je toho ještě mnohem mohem víc, včetně volnočasového oblečení, takže pokud jste velkým fanouškem této značky, můžete hrdě nosit její logo i mimo sportovní aktivity.

Všechno jsme vám to zkusili shrnout, ale značky se nám sem všechny nevešly. Všechno oblečení proto prohlížejte ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie