Zpět

Kvalitní DĚTSKÁ KOLA RASCAL české produkce

Dětská kola české produkce Rascal. A ne ledajaká, jde o prémiový produkt, který jsme nově zařadili do naší nabídky pro nejmenší a začínající cyklisty. Rascal to jsou Česká prémiová lehká dětská kola s řemenem. Název RASCAL BIKES vychází z anglického slova rascal – tedy „rošťák“ a takové je i motto: „Kola pro správné rošťáky!“ Rascal bikes jsou určeny pro děti, které mají rády pohyb a nabízí ideální poměr sportovní a dětské geometrie s minimální váhou a jednoduchostí ovládání pro zažehnutí lásky k cyklistice. Za značkou stojí několik let vývoje a bohatých zkušeností na trhu s dětskými koly v kombinaci s nadšením a radostí vývojářského týmu ve spolupráci s špičkovým brněnským designérem Jaroslavem Juřicou.
Tato dětská kola se vyznačují výjimečným designem i technologií jako např. pohon řemenem (místo řetězu), prémiovými materiály i prověřenou sníženou dětskou ergonomií. Vynikají především extra nízkou váhou. Kola RASCAL používají pro děti vynikající řazení planetovými převodovkami. Jednoduché a okamžité řazení převodovek dělá z řazení pro děti samozřejmou a snadnou záležitost.
Dětská kola RASCAL volí cestu kvality a za zmínku stojí unikátní povrchová úprava transparentním tónovacím lakem, který nechává vyniknout detailům a exkluzivitě precizně vařených broušených hliníkových rámů z vysokopevnostní lehké slitiny hliníku 6061.
V naší nabídce najdete model PUNK – unikátní odrážedlo s koly 14/12 palců, dále nejžádanější model pro nejmenší cyklisty - Rascal 16 vážící pouhých 5,6 kg nebo model dětského kola Rascal 20, který je osazen řemenem a navíc třírychlostní planetovou převodovkou Sturmey Archer a s váhou 7,9 kg.  Řadí se tak mezi to nejlepší, co lze v této kategorii dětských kol nabídnout. Originální snížená geometrie rámu navíc nabízí větší přesah použitelnosti pro rychle rostoucí děti – jinými slovy kolo dětem déle vydrží.
Dopřejte svému dítěti něco výjimečného, jděte cestou kvality a podpořte třeba i českou značku.

Odkaz na dětská kola Rascal najdete ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie