Zpět

KVALITNÍ JUNIORSKÉ KOLO OD SCOTTU

Juniorská kola Scott řady Future Pro rozšiřují nabídku kol pro malé cyklisty. Tyto kola jsou tzv. mezistanicí mezi malými dětskými koly a dospěláckými variantami horských kol. Hodí se tak pro dorůstající cyklisty ve věku okolo 10-ti let až po zkušenější malé závodníky, pro které jsou v této řadě připraveny i skutečné závodní speciály.
Přibližujeme Vám 3 modely juniorských horských kol Scott. Základním modelem této kategorie juniorských kol je Scott Roxter 620. Malé horské kolo na 26 palcových kolech, s klasickými ráfkovými brzdami a jednoduchou odpruženou vidlicí. Řadící systém Shimano nabízí 21 převodů.
Vyšším modelem je Scott Contessa 600 a díky slopingovému rámu s prohnutím je umožňuje snadnější nalézání a slézání menším dětem při zachování velikosti kol 26 palců. Kolo je vybavené odpruženou vidlicí, kterou už lze nastavit předpětím pružiny a také výkonnějšími kotoučovými brzdami Tektro. Řadící systém Shimano nabízí taktéž 21 převodů.
Posledním představovaným juniorským kolem je Scott Scale 710, který už přebírá název větších dospěláckých modelů díky velikosti kol 27,5 palce. Jedná se o kolo z vyšší juniorské kategorie s dokonalou a nejmodernější výbavou. Použita je např. vzduchová vidlice Rock Shox Silver 30 s uzamykáním z řídítek a především moderní systém pohonu Sram Eagle NX 1x12. Kotoučové brzdy Shimano už jsou u takového kola samozřejmostí. Tento model je vhodný pro začínající závodníky a sportovně založené děti k opravdovým cyklistickým výkonům. Všechna představovaná kola mají lehké hliníkové rámy, které zaručují velkou odolnost i rozumnou hmotnost.
Můžete vybírat i z dalších juniorských kol ve 26ti palcové nebo 27,5 placové varaiantě nebo můžete zvolit něktré z dětských kol pro ještě menší cyklisty.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie