Zpět

Likvidace zásob SiDi - cyklistické boty, ponožky a další

Lepší cyklistickou obuv budete hledat těžko, tretry italské značky SiDi jsou totiž dlouhodobě na špičce tohoto odvětví. Není tedy divu, že tyto tretry obouvají největší hvězdy světové cyklistiky, k vítězství dovedly jména jako je například Chris Froome nebo Vincenzo Nibali. A teď je můžete obouvat i vy, protože jsou u nás dostupnější, než kdykoliv předtím. Zbavujeme se skladových zásob, a tak jsou slevy opravdu na VŠE - můžete vybírat ze sortimentu samotných bot, ale i z ponožek a vyměnitelných dílů podrážek a zapínání. Udělejte si předčasného ježíška nebo jen tak radost, ať vám to při příštím švihu jede o něco lépe. A jaké parádní kousky můžete v naší slevě (která se i u top modelů blíží 30%) vychytat? Pojďme se podívat.

Začneme u těch nejmenších kousků - náhradní díly. Právě ty jsou u cyklistických bot SiDi obrovskou výhodou a skvěle prodlužují životnost vašeho páru. V moment, kdy už je starý dezén obroušený, jednoduše koupíte dezén nový a vyměníte ho. Kromě vyměnitelných částí paty nebo špičky u nás koupíte i dezény pro celou podrážku. Pro modely Drako a Tiger si můžete vybrat mezi černou a červenou barvou, pro modely Dragon, Spider, Dragon 2 a 3 Carbon potom máme šedou verzi. V případě opotřebení si můžete vyměnit i černý nebo bílý stahovací pásek, přezku SiDi caliper buckle, bílou a černou pásku SiDi instep 3 a dokonce i nastavovací kolečko tecno 3

Ať ale nezůstaneme jen u drobností - další položkou na seznamu jsou ponožky! A i když tohle většinou není dárek, na který se pod stromečekem těšíte, tak věřte, že ponožky SiDi váš pohled změní. Každého cyklistu určitě nadchnou červené ponožky z vlákna Q - skinSiDi Trace, nebo bílé provedení s logem ze stejného materiálu, SiDi Color 2 a SiDi Wind socks. Z polyamidového vlákna Q - skin jsou i designové ponožky SiDi FUN 17 buď v decentním bílo-šedém potisku nebo bláznivějším několikabarevném provedení. Zlevnili jsme i model SiDi Logo 9 socks s příměsí merylového vlákna a teplé SiDi Warm 2 socks z vlákna Thermolite. 

Teď už se ale dostáváme k tomu, na co všichni jistě čekáte a to je cyklistická obuv. Začínáme od nejuniverzálnějšího modelu - SiDi SD15. Turistická obuv na kolo se zapínáním na suchý zip a TECNO 3, podrážka s otvory pro SPD systém a svršek vyroben z vodoodpudivé ale prodyšné umělé kůže Lorica. Dalším zlevněným modelem jsou silniční tretry SiDi Genius 10. Tato střední třída v nabídce italského výrobce má podrážku z karbonu, zapínání na systém TECNO 3 SHORT +SOFT INSTEP 3 a svršek z umělé kůže. K dostání v bílé nebo černošedé barvě. do podobné třídy by se daly zařadit i mtb tretry SiDi Eagle 10. Opět rychlý a přesný systém zapínání TECNO 3 SHORT + SOFT INSTEP 3, nový druh podrážky RS17 sole a vršek opět z umělé kůže Lorica. Barevně se zde výrobce opravdu vyřádil - vybrat si můžete mezi červenou, šedou, černou nebo fluorescentní žlutou. Z mtb cyklistických bot je v pořádné slevě i špičkový závodní model SiDi Drako 2. Opět charakteristický zapínací systém TECNO 3, karbonová podrážka SRS Ground Sole a svršek z umělé kůže. Bota určena pro opravdové profíky. Na závěr se z terénu přesuneme ještě zpátky na silnici, o několik tisíc levněji vás vyjde i koupě profi silničních bot. Těmi jsou SiDi Road Ergo 5 (bílá a černobílá verze) s karbonovou podrážkou TWELVE CARBON SOLE, klasickým TECNO 3 zapínáním a oblíbenou umělou kůží Lorica. Dalším špičkovým modelem jsou SiDi Sixty vyrobené k šedesátému výročí značky. Bota, která se díky celkové hmotnosti páru 514 gramů objevila i v profipelotonu. TOP bota, kde nebylo na úkor hmotnosti nic omezeno. Předposlední top silniční model jsou tretry SiDi Wire 2. Matně šedá silueta určena pro výkonnostní cyklistiku má zapínání SiDi Tecno 3, karbonovou podrážku Vent a svršek z umělé kůže. To vše pro co nejefektivnější přenos síly do pedálů. A na závěr jsme si nechali vítěze Tour de France 2016, SiDi Shot. Karbonová podrážka Vent s kanály pro proudění vzduchu, vnitřek z mikrovlákna s antibakteriálními vlastnostmi a samozřejmě precizní systém zapínání. 

Všechny zlevněné produkty SiDi v rámci našeho kompletního výprodeje najdete na tomto odkazu.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie