Zpět

Limitovaná edice zapletených kol MAVIC

Představujeme novinku zapletených kol Mavic v limitované edici. Značka Mavic k Tour de France již neodmyslitelně patří, a právě proto tento francouzský výrobce cyklistických komponentů, a zapletených kol především, vytvořil unikátní design pro svá silniční karbonová kola řady PRO CARBON. Žluté auto Mavic, vezoucí náhradní páry kol těm nejlepším cyklistům světa, spatříte nyní v každé etapě právě probíhající Tour. I profesionálové věří právě Mavicu.
Unikátní design této speciální edice oslavuje nejznámější místa Tour De France. Grafika na těchto kolech odkazuje na legendární místa tohoto nejslavnějšího cyklistického závodu - ta nejvyšší nebo rovinatá - Col d´Izoard, Col de Vars nebo naopak Gap, Colmar atd.
V nabídce jsou dvě varianty v podstatě stejných kol, která se liší pouze výškou ráfku. Zapletená kola MAVIC COSMIC PRO CARBON UST DISC CL 25 TOUR DE FRANCE 2019 s výškou ráfku 45 mm se hodí do rovinatého až zvlněného terénu pro svou velkou boční tuhost a výbornou setrvačnost.
Druhou variantou jsou zapletená kola MAVIC KSYRIUM PRO CARBON UST DISC CL 25 TOUR DE FRANCE 2019s nižším ráfkem pro kopcovitý terén a maximální akceleraci při zachování boční tuhosti. Obě varianty mají lehké hliníkové náboje na průmyslových ložiscích a jsou výhradně pro použití na kotoučové brzdy se systémem centerlock. Ocelové dráty výpletu jsou dvakrát zeslabované a přímo napletené. Kola se dodávají se i s obutím originálních plášťů Mavic Yksion Pro UST určených pro bezdušový systém. Součástí balení každého páru je aplikační stříkačka na tmel Mavic, zadní adaptéry na rychloupínák pro ID360, Mavic tmel do pláště (zadní kolo), tubeless páska do ráfku, přední adaptéry na rychloupínákUST ventilek a příslušenství a uživatelská příručka.
Pokud přemýšlíte jak „vyšperkovat“ svojí silnici, tady máte odpověď. A nebudete litovat, protože právě kvalitní zapletená kola jsou ten nejlepší tunning vašeho kola, který okamžitě pocítíte.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie