Zpět

Malé cyklistické nářadí pro rychlou opravu kola

Malé, ale šikovné! Některá malá nářadí (nazývaná také multiklíče)  mohou být s trochou nadsázky díky svému nádhernému zpracování drobným cyklistickým šperkem, který je určitě vhodný jako drobný dárek pro každého cyklistu. Ale takovým, který udělá mimo parády hlavně hodně práce když je to zrovna potřeba. Na dnešních kolech najdeme např. spoustu imbusových nebo torx šroubů (hvězdička), třeba u sedlové objímky pro nastavení výšky sedla apod. Stejně tak pevné osy kol mohou být demontovatelné právě tímto systémem na imbus. Pokud tedy potřebujeme pevnou osu povolit a vyndat kolo třeba při opravě defektu v terénu bude toto malé nářadí nepostradatelným pomocníkem. Navíc může obsahovat i montpáky pro sundání pláště z ráfku. A co teprve když se vám podaří rozrhnout (roznýtovat řetěz). Řešením jsou malá nářadí s nýtovačkou. Malé nářadí s nýtovačkou na řetěz může být v tu chvíli nepostradatelným pomocníkem, který umožní pokračovat dál na kole a ne po svých.
Tohoto pomocníka přitom schováte do kapsy cyklistického dresu nebo kapsičky pod sedlem spolu s náhradní duší. Chytrý systém umístění malého nářadí nabízí nářadí Topeak Ninja, které je umístěno např. pod košíkem na lahev nebo v dutině řídítek.
Vyberte si to, které pro své kolo využijete.bV naší nabídce najdete malá nářadí značek Topeak, Lezyne, Syncros, Force nebo Fabric nejvyšší kvality. Určitě udělá spoustu práce i drobné radosti!

Fotogalerie
Fotogalerie