Zpět

MÁME NOVÝ WEB A ESHOP

Rok 2021 jsme odstartovali projektem, na kterém se pracuje už delší dobu, ale až teď spatřil světlo světa. Hlavním cílem bylo udělat design našeho webu a eshopu jednodušší, modernější a hlavně přehlednější. Takže - co je vlastně jinak?

Účty zákazníků - Na webu i nadále funguje starý registrační systém a historie nákupů uživatele. Všechno funguje pod vaším starým jménem a heslem, k dispozici je i funkce vygenerování nového hesla.

Eshop - Při vašich nákupech na eshopu a procházení zboží máte teď nového parťáka: boční menu s možností filtrů, které zlepšuje přehlednost webu. Kromě toho jsme vylepšili samotné funkce filtrací.

Celkový vzhled Od úvodní stránky, přes nový design ikonek v hlavním menu až po ikony produktů na webu. Víme také, že náš web má hodně návštěvníků přes smartphony nebo tablety, proto jsme upravili zobrazení na chytrých zařízeních, které je teď uživatelsky příjemnější. Obecně jsme pro celý web zvolili jednodušší a praktičtější grafické zpracování.

Když jsme vám to takhle shrnuli, tak to vypadá, že se nic moc nestalo. Ale naopak, jsou to právě ty nejmenší detaily a za nimi skrytá práce, které dělají náš web lepší a vaše nákupy pohodlnější. Tak se běžte mrknout, co je nového, ať to vidíte na vlastní očiwink

Fotogalerie