Zpět

MĚSTSKÁ ELEKTROKOLA ZA SNÍŽENOU CENU

Hledáte elektrokolo na každodenní použití v městském provozu? Máme pro Vás pěknou podzimní slevu na perfektně vybavená elektrokola Leader Fox určená na příměstské jízdy nebo dojíždění do zaměstnání, na chatu apod.
Elektrokola Leader Fox Forenza jsou dostupná trekingová elektrokola s přepracovaným rámem. Jako pohonnou jednotku používají osvědčený motor Bafang umístěný v zadním kole s nominálním výkonem 250W s plynulým a tichým chodem. Elektrokolo má jednoduché ovládání pomocí tlačítkového ovladače umístěného na řídítkách. Jezdec vše může sledovat na centrálně umístěném barevném LCD displeji.
S kvalitními komponenty Shimano 3x7 rychlostí, odpruženou vidlicí Zoom a diskovými brzdami Tektro se tak jedná o elektrokolo vyšší kategorie!
Tím to ale nekončí. Elektrokola Leader Fox Forenza jsou vybavena kompletně. To znamená, že je na kole namontován nosič, světla, blatníky, integrovaný zámek zadního kola a také stojánek. O pohodlí jezdce je také postaráno, protože jsou tato elektrokola osazována značkovými gelovými sedly Selle Royal.
Elektrokola Leader Fox Forenza se vyvíjí a montují výhradně v České republice. Nabízíme nyní skladové modely za sníženou cenu jak v pánské tak dámské variantě se sníženým rámem.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie