Zpět

Městské elektrokolo KELLYS E-CARSON 50

Plně vybavený moderní městský e-bike s pánským rámem od Kellys. To je nový Kellys E-Carson 50 2020. Nejenom trekingové elektrokolo. E-Carson dovoluje zažít mnohem víc. Ideální dopravní prostředek do města, na cestu do práce nebo i na výlet do okolí. Městská elektrokola jsou řešením jak si zpříjemnit, zjednodušit nebo urychlit pohyb po městě v každodenní situaci. Zároveň je vaše tělo pořád v pohybu a uděláte tak i něco pro vaše zdraví.
Výkon, kvalita, radost z jízdy. Silný a spolehlivý motor Shimano, kvalitní komponenty a plná výbava s bohatým příslušenstvím. To jsou přednosti elektrokola Kellys E-Carson 50.
Základem elektrokola je lehký rám z hliníkové slitiny, do kterého je ve spodní rámové trubce umístěna baterie s částečnou integrací. Ta má kapacitu 504 Wh. Aktuální stav dobití zobrazují diody umístěné přímo na baterii. Ta dává energii ekonomické, ale přesto dostatečně silné pohonné jednotce Shimano Steps E5000 (36 V), která je centrálně umístěná ve středu kola. Díky tomu má elektrokolo vyvážené jízdní vlastnosti. Veškeré údaje o jízdě i zvoleném režimu přípomoci se pak zobrazují na přehledném a vhodně umístěném dispeji, který najdeme ve středu řídítek. Ovládání přípomoci je velice jednoduché a skvěle padne do ruky. Přípomoc volíme palcem levé ruky a najdeme ho tedy v levé části řídítek.
Tak aby cyklista mohl částečně využívat i svůj vlastní pohon, je Kellys E-Carson 50 vybaven kvalitními komponenty Shimano. Tedy řadícím systémem Shimano Alivio M4000 s vícekolečkem nabízejícím 9 převodů. Od Shimana jsou i kliky, které mají kryt převodníku pro případ jízdy v dlouhých volných kalhotách. Bezproblémové zastavení zajistí hydraulické kotoučové brzdy Shimano MT500 s vynikající výkonností v každé situaci a za každého počasí. O pohodlí jezdce je zase postaráno jednak díky odpružené vidlici SR Suntour NEX-E25 NLO s možností uzamčení a také díky kvalitnímu značkovému sedlu Selle Royal Vivo, které je ještě navíc namontováno na sedlovce s odpružením pro maximální komfort. Řidítka mají mírně prohnutý tvar a díky polohovacímu představci si každý může nastavit ideální úhel řízení pro jeho postavu.
Na tomto elektrokole však nejvíce oceňujeme maximální výbavu za několik tisíc, která obsahuje pevný nosič pro převoz menšího nákladu, mohutný stojánek, blatníky a v neposlední řadě kompletní osvětlení (napájené přímo z baterie), které se ovládá z centrálního displeje.
Pokud uvažujete o elektrokole, které Vám usnadní každodenní městské přesuny nebo vyřeší dojíždění do práce může být Kellys E-Carson 50 správná volba.

Další městská pánská i dámská elektrokola najdete ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie