Zpět

MODERNÍ ELEKTROKOLO DO MĚSTA - SCOTT E-SUB TOUR

SCOTT E-SUB Tour je spíše moderní dopravní prostředek než jen elektrokolo. Elektrokola pomalu a jistě začínají nahrazovat nebo minimálně doplňovat populární malé motorové mopedy, skůtry, babety atd. Otázku jak se každý den dostat do práce, na chatu, na nákup atd. řeší každý z nás a moderní elektrokola jsou ideální volbou jak si tyto cesty zjednodušit a zároveň zpříjemnit. To platí zejména ve městech, kde každodenní provoz a shon číhá v každé ulici. S elektrokolem můžete Vaše cesty zvládat jednodušeji, rychleji a zároveň uděláte vždy trochu pro Vaše zdraví.
V tomto případě se jedná o elektrokolo určené pro snadný pohyb ve městě a jeho okolí. Díky pohodlné unisex geometrii s prostornější „oblastí nástupu“ se hodí takřka pro všechny.Výkon elektropohonu Bosch s 500 Wh akumulátorem není tolik agresivní s razantním nástupem „výpomoci“ a proto se hodí na dojíždění všeho druhu.
Lehký hliníkový rám, široké a komfortní pláště, odpružená vidlice Suntour NEX-E25 se zdvihem 63mm, kvalitní řadící sada Shimano Deore s 10ti rychlostmi, vysoce účinné hydraulické kotoučové brzdy Shimano, E-systém Bosch Active Plus, 500 Wh akumulátor, displej Purion – to jsou hlavní prvky tohoto špičkového elektrokola. Navíc je stroj vybaven řadou funkčních doplňků jako přední LED světlo Axa Blue Line, zadní B&M Nosič Racktime s nosností až 25 kg, kvalitními blatníky v designu kola, originálním stojanem atd.
Detaily můžete posoudit sami v obrázkovém příspěvku, kvalitu zpracování a pocit z jízdy pak nejlépe na vlastní kůži v naší prodejně v Pelhřimově.

Odkaz na veškerá městská elektrokola ZDE

 

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie