Zpět

NÁVRAT HVĚZDY- SVĚTLA A TACHOMETRY CATEYE

Po krátké odmlce si u nás můžete kromě cyklocomputerů od značek jako je SIGMA nebo VDO nově vybírat i z produktů značky CATEYE. A tahle japonská značka nás svými technologiemi jen tak překvapovat nepřestane. Vždy o krok napřed, to budete i vy se svítilnou nebo computerem Cateye.

Přední svítilna HL-EL084RC AMPP400

S čočkou OptiCube a světelným výkonem 400 lumenů se může hrdě řadit mezi jedny z nejsilnějších cyklistických světel na světě. K tomu výdrž baterie od 60 hodin na blikání až po 2,5 hodiny na plný výkon - tahle hračka vás za tmy vždy bezpečně doprovodí domů. Svítilna má i vlastní indikátor stavu baterie a nabíjení, balení obsahuje vlastní nabíjecí kabel. 

Drátový tachometr VELO 7 VL520

Pokud se poohlížíte po levnější variantě tachometru, je pro vás tento "dráťák" ideální volbou. Sedm funkcí, velký (a dobře čitelný!) displej, to vše zabaleno v krásném černo-stříbrném designu. A především za lidovou cenu.

Bezdrátový cyklopočítač VELO WIRELESS VT230W

Základní bezdrátový počítač s osmi funkcemi. Oproti drátovému kolegovi vám navíc umí spočítat i spotřebu kalorií. Platí u něj ale to stejné: jednoduchý, praktický, dostupný.

Bezdrátový cyklopočítač QUICK RS100W 

Sedm funkcí u tohoto stroje vynahrazuje jeho minimalistické provedení a design. Hledáte decentní počítač pro vaše městské kolo? Nejen pro něj poslouží CATEYE QUICK na moderním předsazeném držáku. V jednoduchosti je krása.

Bezdrátový cyklopočítač PADRONE 100W

To nejlepší, co od této značky nabízíme. Ultra štíhlý elegantní design, vylepšený o funkci "stopky" a především- velký displej s velkými čitelnými číslicemi. Beztlačítkové ovládání, při kterém mačkáte "celý computer". Nestačí? Tak pro vás máme ještě provedení s černým displejem a světlými čísly.

Bezdrátový cyklopočítač STRADA SLIM ROAD RD310W pro silniční kola

A jako třešničku na dortu pro vás máme cyklopočítač vytvořený pro silniční kola. Díky tenkému snímači rychlosti SPD-02 je určen pro kola se vzdáleností drát-vidlice 12 až 17mm. Ale jinak u něj neplatí nic, co jsme již nezmínili- jednoduchý černý design a velká, skvěle čitelná obrazovka

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie