Zpět

NOHY V TEPLE A SUCHU I V ZIMĚ

Zima je za dveřmi. Chce to klid a nohy v teple!
Mít nohy v teple a suchu je opravdu komfort k nezaplacení. Jakmile udeří opravdová zima, jsou zimní tretry dobrou volbou pro všechny kdo tráví čas na kole bez ohledu na to zda venku sněží nebo teploměr atakuje mrazivé podmínky. Pokud v zimně stále jezdíte v klasických tretrách a přestává Vás bavit neustále oblékání návleků tlustých ponožek atd., kdy stejně nedocílíte 100% komfortu, přejděte rovnou na zimní tretry.
Investice do nich se vyplatí a nebudete toho litovat.
Nově máme v nabídce zimní tetry Mavic Crossmax SL PRO Thermo, které jsou elegantní a zároveň velmi účinné. Spousta vychytávek jako stahování na kolečko s mikroposuvem, neoprénová-zateplená botička s GORE-TEX membránou vybavená ergonomickou vložkou Ortholite přinášející vynikající tlumení a nedostižné pohodlí, nepromokavý svršek a překrytí na voděodolný zip jsou prvky které oceníte v těžkých zimních podmínkách. Pokud slezete z kola oporou Vám bude podrážka Energy Grip Terra+ nabízející trakci a odolnost. Má vynikající grip v každém terénu za všech podmínek.
Mavic Crossmax SL PRO Thermo je nejlepší zimní tretra v naší nabídce, ale pokud se chcete držet svého tréninkového plánu po celý rok, budou i další zimní tretry správnou volbou.
 

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie