Zpět

Nosiče a brašny Ibera - vylepšete své elektrokolo!

Kapsy dresů jsou vyráběny tak, aby byly schopny pobrat všechny vaše nezbytnosti - občas ale ani toto nestačí a potřebujete zkrátka o trochu více úložného prostoru. Nebo se chystáte na nějaký pořádný bikepacking a rozhodujete se, jakou brašnu zvolit. Ať je vaše situace jakákoliv, existuje pro ní jednoduché, elegantní a praktické východisko - brašny Ibera.

Hlavní prvek, kterým se brašny Ibera mohou prezentovat, je systém PackRak, který funguje na poměrně jednoduchém principu - potřebujete nosič a brašnu, které jsou spolu kompatibilní a potom už jen stačí brašnu zacvaknout do nosiče a můžete jet. Tohle spojení na vás možná může působit trochu chatrně, ale nebojte, brašna nemá kde povolit a drží na nosiči jako přibitá. To ale platí jen do chvíle, kdy se rozhodnete brašnu sundat. V takovém případě stačí zmáčknout tlačítko, brašnu zvednout a můžete jít - takhle jednoduché to je. Oblíbenou klasikou mezi zákazníky je nosič na sedlovku Ibera PackRak Commuter RA11. Tento nosič si poradí až s 10 kilogramy nákladu, využívá mechanismus PackRak a nechybí ani konzole pro montáž zadního světla. Technologicky a prakticky možná ale více oceníte nosič na zadní stavbu - Ibera PackRak StayMount RA19. Tento nosič s maximální nosností 12kg se dá použít i na celoodpružená kola (proto je velice oblíbený mezi majiteli elektrokol) a přichytává se na zadní vzpěry kolo - díky tomu může zadní stavba pružit a brašna s nosičem ničemu nepřekáží. Nepotřebujete žádné návarky a nosič bude i přesto bezkonkurenčně držet. Když už se ovšem rozhodnete pro jeho koupi, tak by byl nesmysl nesáhnout i po brašně. Z kompatibilních kousků nabízíme třeba Ibera PackRak Commuter Bag BA11 s objemem 17 litrů. Univerzální brašna je určena jak na víkendové výlety, tak na cesty do práce a pro většinu druhů jízdních kol. Má hlavní polstrovanou kapsu pro ochranu křehkých předmětů, vnitřní síťovanou kapsu, 2 vnější boční kapsy a zadní kapsu na drobné předměty. Horní kapsa má vnější gumicuky a má odepínatelnou pásku pro nošení přes rameno - pro cesty do práce prostě ideální. Z bezpečnostního hlediska počítejte i s reflexními prvky a páskem pro připnutí blikačky

Kromě velkých brašen na nosiče se Ibera zabývá i menšími doplňky. A opravdu málokdo odolá brašničce na horní rámovou trubku Ibera TB8 Top Tube, která zároveň slouží jako držák telefonu. Hlavní kapsa je na zip a průsvitná horní kapsa pojme smartphone s displejem 5"-6". Jinak má brašna i otvor na sluchátka, je vyrobena z voděodolného nylonu a na rám ji přichytíte snadno pomocí suchých zipů.

Ibera má docela působivé nápady, že? Tak si všechny jejich produkty prohléděte na tomto odkazu a nebo navštivte Pelhřimov a naší prodejnu, která na Vysočině stěží najde konkurenci.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie