Zpět

NOVÁ CENOVĚ DOSTUPNÁ KOLA KELLYS 2019

Prodejna v Pelhřimově i náš e-shop velosport.cz se začínají zaplňovat novinkami Kellys 2019. Tedy novými koly kde jde především o nové pojetí designu. Jinak si velmi oblíbený výrobce především pro svou cenovou dostupnost kol zachovává vše podstatné jako je perfektní zpracování rámů i kvalitní komponenty, kterými jsou kola Kellys osazena.
Vybrali jsme pro Vás dva zajímavé modely na 29 palcových kolech, které trochu přibližujeme. Prvním kolem je nejvyšší model pánského horského kola z řady Spider na 29" kolech. Kellys Spider 90 2019je oblíbený sportovní model na dvoupřevodníkové verzi (20 rychlostí) postavený na rámu z lehké hliníkové slitiny decentních barev s geometrií Race Ready Concept pro všestranné využití. Kolo je osazené komponenty Shimano a přední uzamykatelnou vidlicí Suntour XCR LO s ovládáním z řidítek. Pro toho, kdo bude na kole trávit více času, ale pořád nemusí utratit veškeré úspory je model Kellys Spider 90 ideální volba.
Druhým modelem, který je velmi atraktivní svým výrazným designem rámu je horské kolo Kellys Madman 50 2019 ve výrazné neon/lime barvě. Jde o velice populární horské kolo nabízející dobrý poměr mezi kvalitou a cenou. Přesto nepostrádá vůbec nic. Nový vylepšený duralový rám, uzamykatelná přední vidlice Suntour XCT, hydraulické kotoučové brzdy Tektro, systém řazení Shimano 24 rychlostí. Kellys Madman 50 je ideální horské kolo do lehčího terénu na 29" kolech. S cenou necelých 12ti tisíc kupujete kolo s plnohodnotnou výbavou která bude dobře sloužit na výletech a občasné sportovní jízdě.
Dále se jedná i o nové dětské modely kol Kellys. Konkrétně jsou zajímavá dětská kola Kellys Kitter 30, která nabízíme v několika barevných variantách (jak pro kluky tak holky). Zajímavostí je, že stejný model má dvě univerzální geometrie provedení rámu. Tedy i variantu se sníženou (prohnutou) horní rámovou trubkou pro pohodlné nastupování a ovládání kola. Jedná se o kola pro děti ve věku okolo 8mi let. Kola mají duralový rám a lehkou pevnou přední vidlici. Systém řazení je 7mi rychlostní Shimano, vepředu s jednopřevodníkem s bezpečnostním krytem. Řazení je ovládáno přímo na řidítku otočným systémem pro lepší bezpečnost, tak aby mělo Vaše dítě pořád jízdu plně pod kontrolou.
Stačí si jen vybrat to správné, vybírat samozřejmě můžete i z dalších jízdních kol Kellys, která jsou aktuálně skladem.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie