Zpět

Nová cyklistická kolekce Silvini

Nová kolekce cyklistického oblečení Silvini, na které se podílel i profesionální silničář Roman Kreuziger. Nové oblečení na kolo Silvini má decentní design a je vyrobené z velmi kvalitních materiálů s důrazem na funkčnost a detaily. Všechny střihy a návrhy cyklistického oblečení Silvini vznikají doma, v České republice.

Pro jarní a stále ještě chladnější dny bude vhodný nový dlouhý zateplený dres Silvini Varnano úzkého a anatomického střihu se třemi kapsami. Je vyroben z pružného a zevnitř zatepleného materiálu. Má dlouhý kostěný zip, prodloužený zadní díl a reflexní prvky.
Jakmile se oteplí můžete se převléci do designově a střihově stejného letního dresu Silvini Stelvio, který má mimo jiné prodloužené rukávy řezané laserem.
Celá kolekce Silvini byla vyvinuta společně s Roman Kreuziger Cycling Academy tak, aby splňovala náročné požadavky.

K dresům samozřejmě náleží i cyklistické kraťasy Silvini Gavia, pojmenované podle legendárního alpského průsmyku. Proto jsou také vyrobeny v top kvalitně s důrazem na detaily. Cyklovložka od firmy Elastic Interface je designována pro extrémní zátěž - více než sedmihodinové vyjížďky. Laserem řezaný lacl doplňuje dokonalý komfort.

Pro dokonalost celku jsou v nabídce i cyklistické ponožky Silvini Oglio vysokého střihu z funkčního materiálu. Jsou anatomicky tvarované a vyztužené na špičce i patě. Jejich materiál  zvyšuje odvod vlhkosti z povrchu pokožky.

Vybírat i z dalšího cyklooblečení Silvini můžete ZDE.
 

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie