Zpět

Nová dámská kola Kellys 2020.

Není to jen o těch drahých kolech nebo speciálech na závody. Naskladnili jsme kola i pro normální cyklisty, kteří chtějí kvalitní, ale ne příliš drahé kolo. Dnes vám představujeme nová dámská horská kola Kellys 2020.
Jsme si dobře vědomi toho, že kvalitní, přitom cenově přijatelná kola Kellys mají u zákazníků skvělý ohlas díky výbornému poměru cena/výkon. Proto držíme skladem velké množství dámských i pánských kol Kellys, aktuálně okolo 150ti kusů. Díky široké škále barev i úrovně komponentů tak máte velký výběr.
Dámské modely Kellys představují dvě řady a to Kellys Desire a nižší řada Kellys Vanity. Sestupně představujeme vybrané zajímavé modely těchto dámských kol.
Dámské kolo Kellys Desire 90 2020 je postaveno na jízdu v terénu i mimo něj a díky kvalitním komponentům a pohonnému systému 1x12 se hodí pro cyklistky s aktivnějším využitím. Geometrie rámu je uzpůsobená dle anatomických parametrů žen. Základ kola tvoří zeslabovaný Alloy rám Dynamic KLC, z komponentů je to pak dálkově uzamykatelná vzduchová vidlice RockShox Reba RL, hydraulické kotoučové brzdy Shimano a pohonný systém Sram Eagle NX 1x12 rychlostí. Je to kolo pro sportovní jízdu zkušenější cyklistky.
Další dva modely řady Desire jsou si mimo barevného provedení velmi podobné. Používají pohonný systém Shimano 2x10 převodů s přehazovačkou velmi kvalitní řady Shimano XT. Rám kola je naprosto stejný jako u nejvyššího modelu. Dámské horské kolo Kellys Desire 70 má však lepší vidlici (Rock Shox Recon) a kliky (Shimano Deore) za které si připlatíte o 2 tisíce navíc.
U nižšího modelu Kellys Desire 50 je osazena vilice SR Suntour XCR 32 a dvoupřevodníkové kliky KLS. V ostatním vabavení se obě kola už shodují. Celá řada Kellys Desire je vybavena pohodlnými sedly KLS Diversa s dírou pro maximální pohodlí během jízdy. Odpružené vidlice řady Desire se komfortně ovládají páčkou přímo z řídítek. Celkově se tedy u těchto tří modelů jedná o 29 palcová dámská horská kola střední kategorie v příznivé ceně, za kterou dostanete skvělý výkon.

Základní řadou dámských horských kol jsou pak modely Kellys Vanity. Představujeme dvě 27,5 palcová dámská horská kola, která jsou vhodná pro ženy menšího vzrůstu (popř. juniorky). Jednodušší, přesto značkové komponenty Shimano zaručují bezproblémový provoz i dlouholetou funkčnost. Tato kola jsou vhodná pro začínající cyklistky, které budou kolo využívat příležitostně bez velkých sportovních ambicí.
Dámské horské kolo Kellys Vanity 50 versus Kellys Vanity 30 mají shodně rám z hliníkové slitiny s dámskou geometrií, vyznačující se prohnutou horní rámovou trubkou pro lepší nastupování. Na těchto kolech najdeme uzamykatelnou odpruženou vidlici SR Suntour XCT, trojpřevodníkovou verzi klik Shimano a přehozvačku Shimano Acera respektive Tourney ve které jsou jen nepatrné rozdíly. Pohonný systém u těchto kol nabízí shodně 3x8 převodů. Levnější varianta Kellys Vanity 30 však postrádá hydraulické brzdy. Na tomto modelu dámského kola sice najdeme na první pohled „stejné kotoučovky“, ale v mechanické verzi ovládané lankem. Kellys Vanity 50 je vybaven hydraulickou verzí brzd Tektro s lepším chodem i účinností. Tato dámská horská kola v cenovce pod 15 tisíc jistě mohou udělat radost dorůstající dívce i ženě, která si chce jen tak občas vyjet do přírody.

Všechna dámská horská kola značky Kellys najdete ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie