Zpět

Nová dětská kola Kellys 2020 pro kluky i holky

Chystáte se pořídit kolo pro syna či dceru? Dětská kola Kellys nabízí spoustu nových modelů pro malé nebo i větší kluky a holky.

Novinkou pro nacházející cyklistickou sezónu, která cílí na nízkou hmotnost v kombinaci kvalitních komponentů je model Kellys Lumi 90 na 20" kolech, tedy dětské kolo pro děti zhruba ve věku okolo 6 ti let. Páteří celého kola je poměrně štíhlý, ale odolný rám z hliníkové slitiny se sníženou horní trubkou, zaručující pohodlné nasedání. Doplňuje ho lehká pevná vidlice ze stejného materiálu. Pohonný systém není složitý (s přehazováním otočnou rukojetí), řazení Shimano Altus nabízí 1x8 převodů, které se řadí pouze vzadu. Můžete si také všimnout, že na kole jsou použity další kvalitní komponenty jako bezpečné a velmi lehké brzdy Tektro nebo značkové pláště Schwalbe. Díky kovovově-titanovému vzhledu vypadá toto dětské kolo opravdu velmi dobře!
V podstatě totožným, jen o něco větším modelem na 24" kolech je TOP model Kellys Kiter 90, který nabídne o převod více a je vhodný pro kluky i holky okolo 10ti let věku.
Na fotkách pak můžete vidět i juniorský model Kellys Naga 90 opět stejného vzhledu, ale už s 26 palcovými koly. U toho modelu je už použita moderní a velmi kvalitní sada Shimano Deore 1x10 s dospěláckým páčkovým řazením ovládaným pomocí palce pravé ruky. Díky štíhlé geometrii rámu, pevné vidlici i lehkým ráfkovým brzdám Tektro dosahuje nízké celkové váhy lehce přes 10 kg.

Univerzálním a cenově dostupným modelem pro kluky i holky, které právě opustili kolo s přídavnými kolečky je Kellys Lumi 30. Tento model dětského kola se vyrábí již několik let. Díky snížené geometrii rámu usnadňuje dětem nastupování i ovládání kola a je tak velmi oblíbený. Na kole je použit nový duralový rám s pevnou vidlicí pro celkovou lehčí váhu kola a jednoduše ovladatelné otočné řazení značky Shimano nabízející 6 převodů. Na převodníku nechybí kryt řetězu pro zajištění bezpečnosti během jízdy. Kellys Lumi 30 je ideální kolo pro děti od 5 do 8 let. Toto dětské kolo je mimo bílé barvy nabízeno ve více barevných variantách jako třeba Kellys Lumi 30 Pink pro holky.

Posledním modelem dětského kola, které představujeme je Kellys Marc 70. Je to dětské kolo se sportovnější geometrií a širšími plášti. Díky tomu si poradí i s lehčím terénem. Tento model má už hydraulické kotoučové brzdy s lepší účinností, řazení páčkou a pohonný systém Shimano TX800, který nabízí 7 převodů. Jeho velikost a 24 palcová kola ho předurčují pro sportovněji zaměřené a zkušenější děti ve věku 8-11 let.

Další dětská kola z naší nabídky můžete vybírat na našem e-shopu ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie