Zpět

Nová horská kola SCOTT CONTESSA 2020 pro ženy

Dámská horská kola se těší čím dál větší oblibě. Dámská série, která nese označení Contessa umožní vybrat si přesně podle vašich potřeb, stylu jízdy a upřednostňovaných vlastností kola. Všechna horská kola Scott pro ženy jsou vyráběna s kvalitním rámem, mnoha převody a terénními plášti. Zásluhoumimořádně univerzálního designu mohou být modely Scott Contessa používány na účely sportování, dojíždění i rekreace. Ať už potřebujete kolo na lehké stezky, nezpevněné povrchy, drsný terén nebo dlouhé vzdálenosti, můžete se spolehnout na jeho odolnost a funkčnost.
Představujeme dámskou sportovní řadu Scott Contessa Scale, tedy pravé cross-country hardtaily pro ženy.
Řada Scale nabízí perfektní 29 palcové lehké karbonové modely pro každou ženu, od fitness varianty až po závodní speciály. Velmi lehké karbonové rámy této řady mají sportovnější geometrii a jsou osazeny jednopořevodníkovou verzí pohonu ideálního pro výkonnostní cyklistiku. Jsou to například nové modely Scott Contessa 920 a Scott Contessa 930, které se v zásadě liší jen rozdílnou vidlicí. Contesa 920 dostala lepší vidli v podobě Fox 32 Float Rythm oproti Rock Shox Judy. Jinak na obou dámských kolech najdeme sadu Sram SX Eagle 1x12, hydraulické brzdy Shimano a doplňky od Syncrosu.
Na druhé straně jsou to dostupnější, ale přesto velmi kvalitní dámská horská kola řady Scott Contessa Active.
Jak už název napovídá, jde o dámská kola pro aktivní ženy, které si chtějí vyjet s kamarádkami na výlet nebo se jen odreagovat projížďkou po lese. S pohodlnou, cenově dostupnou Contessou Active si vždy užijete příjemnou jízdu kdekoli. Výběr modelů je zde opravdu velmi široký nejen v designovém zpracování ale i velikosti kol. Řada Contessa Active je dodávána jak s 27,5 palcovými koly (vel. S a XS) tak i s koly velikosti 29 palců (vel. M a L). U této cenově dostupnější řady dámských kol Scott porovnáváme modely Scott Contessa Active 10 versus Scott Contessa Active 20. Designově opět velmi podobné modely na hliníkových rámech s dámskou geometrií prohnuté horní rámové trubky mají nejen prohozené matné barvy, ale také další rozdíly. O 5 tisíc dražší Contessa 10 má vzduchovou vidlici s možností přesného nastavení (nafoukání) na váhu jezdce a jiný systém pohonu. Zde je to systém 1x12 od Sramu SX, levnější model vsází na osvědčené Shimano Deore s přesmykačem a dvouplackou vepředu, tedy systém 2x9. Ani jedno z těchto kol není žádný závoďák a ani si na něj nechce hrát. Naopak jsou to pohodlná dámská kola pro každodenní bezstarostnou jízdu do přírody nebo i do práce.
To pravé kolo Scott pro ženu můžet vybrat ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie