Zpět

Nová obuv na kolo značky Sidi

Tuto značku už asi nemusíme dlouze představovat. Ve značce Sidi najdeme spojení opravdu toho nejlepšího. Jsou to dlouholeté zkušenosti s výrobou obuvi pro cyklistiku, kvalitní materiály včetně precizního zpracování, které se vždy snoubí se skvělým italským designem.
Sidi vyrábí ty nejlepší tretry pro profesionální cyklisty, ale stejnou kvalitu a know-how přenáší i na dostupnější modely pro běžné uživatele. Tady jsou nově naskladněné modely cyklistické obuvi tohoto tradičního výrobce.
Představujeme zejména nové tretry do terénu, tedy MTB/cross tretry značky Sidi. Novinkou je model sportovních cyklistických treter Sidi Trace 2 pro horské kolo. Je to střední nižší řada MTB treter určených pro hobby jezdce, nabízející stahování na dvojici suchých zipů a kolečko Tecno 3 Short a nový druh podrážky MTB RS17 Sole. V kombinaci s umělou kůží Lorica vypadají tyto tretry velice pěkně.
Střední třídu MTB treter reprezentuje nový model Sidi Eagle 10 šedé barvy umělé kůže. Na této botě už nenajdeme suché zipy. Model střední třídy už nabízí o jedno stahovací kolečko navíc a celý systém zapínání je tím velice přesný a rychlý. Opět je zde použít nový druh podrážky MTB RS17 Sole.
U ještě vyšších modelů MTB treter Sidi jsou použity lepší materiály podrážky. U modelu Sidi Dragon 5 je to například už karbon/kompozitová podrážka SRS Carbon Composite Sole (s vyměnitelnými prvky podrážky v případě opotřebení). U těch ryze závodních modelů s absolutní pevností celé boty je pak pro výrobu podrážky použit čistý karbon. Závodní řadu MTB treter Sidi reprezentují modely Sidi Drako 2 nebo Sidi Tiger.
Pokud ale jezdíte na kole spíše výletním tempem a cykloturistika je to pravé pro vás, ale přesto chcete vysokou kvalitu a perfektní vzhled, bude ideální volbou turistická sportovní MTB bota Sidi SD15.

Pro vyznavače silniční cyklistiky je tu pak nový model Sidi Genius 10 z umělé šedé Lorica kůže (obdoba MTB modelu Sidi Eagle 10). Tyto silniční tretry mají rychlý a přesný systém zapínání SiDi Tecno 3 Short + Soft Instep 3 a karbonovou podrážku Milenium IV. Carbon Composite. Silniční bota střední třídy dobře poslouží i pro výkonnostní silniční cyklistiku a odolá každodennímu nasazení.
V kategorii silniční obuvi Sidi najdete ale i levnější a zároveň také profesionální tretry pro silniční cyklistiku.

Celkovou nabídku veškeré nabízené cyklistické obuvi najdete ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie