Zpět

NOVÉ CYKLOZÁMKY AXA

Firma AXA Bike Security, jejíž zámky Vám představujeme je neoddělitelně spojena s cyklistickou kulturou. Více než 115 let se AXA snaží optimálně chránit cyklisty a jejich kola. Kde jinde než v Holandsku - zemi cyklistice zaslíbené, kde je kolo skutečně oblíbeným dopravním prostředkem a kola se parkují a uzamykají takřka všude dělají pro ochranu kol maximum.
Všechny zámky Axa využívají kvalitní vložku s přesným zamykacím mechanismem. Zámky s klasickým mechanismem mají symetrický klíč, takže lze snadno odemykat z jekékoliv pozice. Zamykání je pak možné bez nutnosti otáčením klíče jednoduchým zaklapnutím s automatickou krytkou. U většiny klasických zámků je součástí balení držák na rám.
Sortiment zámků Axa je velice široký. Zajímavým kouskem je lehký zámek AXA ROLL RETRACTABLE, což je malý zámaček na kód, který jednoduše strčíte třeba do kapsy dresu. Výhodou je rolovací ocelové lanko volitelné délky, díky kterému je zámek opravdu kompaktní. Dobře poslouží na krátkodobé uzamčení kola pokud si během vyjížďky sednete třeba na pár minut do kavárny a nemáte kolo úplně pod dohledem.
V nabídce je i řada dalších zámků ať už na kód nebo klíč dosahující různé úrovně zabezpečení.

Odkaz na zámky Axa ZDE

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie