Zpět

Nové helmy POC

Představujeme nové cyklistické helmy POC nejvyšší kvality. Švédská značka POC přišla na trh v roce 2005 s jasným  cílem – udělat co nejvíce pro to, aby zabránila ztrátám lidských životů při sportovních aktivitách a zmírnila dopady nehod, ke kterým při různých sportovních aktivitách nevyhnutelně dochází. Ochrana hlavy při cyklistice jsou primárním zaměřením značky POC. Do oblasti sportovních ochranných prostředků vnesl POC svěží vítr. Jde o patentované technologie ochrany hlavy, „konstrukci in-mold“ umožňující snížení hmotnosti helmy, „spin technologii“ eliminující rotační síly při nárazu nebo technická řešení z dílny Watts Lab, která umožňují posouvat hranice ochrany při zachování co nejlepší aerodynamiky u cyklistů, a mnoho dalšího. U POC jasně platí - bezpečnost především!

Nové helmy POC Ventral Spin a Ventral Air Spin - silniční a univerzální varianta z nejvyšších řad.
Pro silničáře je tu model POC Ventral Spin s dokonalou aerodynamikou a přesto skvělým odvětráním. Znamená to, že budete nejen zatraceně rychlí, ale také bude vaše hlava dobře dýchat i v největších letních pařácích. Helmu tvoří pevná polykarbonátová skořepina spolehlivě ochrání hlavu i v případě opravdu tvrdého pádu. Tuto helmu používají profesionálové z world tour teamu Education First Pro Cycling!
Více univerzálnějším modelem je helma POC Ventral Air Spin, která je ještě více odvětraná. Odtud název „Air“, který označuje ještě lepší proudění vzduchu a maximální odvětrání. Její největší přednosti jsou zejména extrémní větrání a nízká hmotnost. Vyhovuje proto jak silničářům tak i pro potřeby cross country a horská kola. Helma je stejně jako model Ventral Spin vybavena technologií „spin“, která snižuje následky pádu z úhlu. Zeslabuje totiž rotační síly, které při pádu ve vyšší rychlosti poškozují mozek. Vaše hlava tak bude ve větším bezpečí i v náročnějších horských terénech.

Pro vyznavače ryze horské a té extrémnější cyklistiky je tu nový model helmy POC Axion Spins prodlouženou zadní částí a polohovatelným kšiltem, tedy helmy určené pro trail/enduro nebo i e-bike. Je to absolutní novinka v portfóliu značky POC.
Tato funkční, sportovní přilba poskytuje výjimečnou ochranu a pokrytí tam, kde je to nejvíce potřeba. Obsahuje inovativní patentovanou technologii na minimalizaci poranění krku. Odtrhávací vrchol má patentovaný design a při nárazu vyskočí z přilby, čímž se minimalizují nárazové síly, které jsou přenášeny na krk. Díky systému nastavení velikosti 360 ° je jednoduché helmu přizpůsobit. Opět také disponuje odolnou konstrukcí a systémem technologie „spin“.

Obdobou je model POC Tectal také pro trail/enduro který je nyní ve slevě! Jde bezesporu o jednu z nejbezpečnějších enduro přileb na trhu, jak jsme u POC zvyklí…

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie