Zpět

Nové komponenty FSA

Kvalitní komponenty na bika, gravela či silnici? Vyladit si svoje kolo teď můžete díky novým špičkovým komponentům značky Full Speed Ahead (FSA).

Naskladnili jsme například kvalitní řídítka FSA pro horská kola, která můžete doplňovat několika typy představců FSA. Pro horská kola se můžou hodit modely představců s větším (negativním) úhlem řízení pro maximální kontrolu a lepší ovládání předního kola v terénu.

Silničáře zase potěšíme několika modely silničních řídítek FSA a zejména pak luxusním typem FSA Vision Metron 5D s plochým tvarem v horní části. Ty představují dokonalý mix aerodynamiky, ergonomie a tuhosti. Tyto kombo řídítka v povrchové úpravě UD carbonu využívají patentovaný oblouk Compact, který je 80mm dlouhý a 125mm hluboký. Mají zdrsněnou oblast v místech brzdových pák a vnitřní vendení bowdenu pro mechanické i elektronické řazení. Používá je například silniční Pro team EF Education First na svých modelech kol Cannondale Supersix EVO. Součástí balení je bohaté příslušenství jako držák pro standardní počítač, držák pro Garmin, aerodynamické karbonové víčko na představec + compressor pro 1-1/8" vidlice a aerodynamické karbonové podložky pod představec. Řidítka váží jen lehce přes 400 gr.

Pro vyznavače moderních gravelbiků je tu také specialita v podobě gravel řídítek FSA K-Wing AGX Carbon. Jedná se o velice pěkná řídítka s placatým úchopem. Jsou vyvinutá speciálně pro štěrkolety a mají typické rozšíření ve spodní části o 25mm. Opět jsou připravená pro vnitřní vedení bowdenů i elektronické Di2 řazení. Jejich nepřerušovaná karbon/kevlarová konstrukce má obrovskou pevnost a dokonale pohlcuje vibrace. A také skvěle vypadá!

Všechny typy řídítek pak můžete kombinovat různými modely sedlovek FSAkarbonovém nebo levnějším hliníkovém provedení.
Pro absolutní dokonalost vašeho kola, pak ještě můžete doplnit vhodným a kvalitním hlavovým složením FSA, které zajistí perfektně čistý-jednotný vhled, ale i dlouhou životnost díky kvalitním ložiskům řízení.

V nabídce od FSA jsou ale i levnější hliníkové komponenty za dostupnější ceny. Všechny komponenty FSA pak najdete ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie