Zpět

NOVÉ MAZIVO ŘETĚZŮ WEND WAXWORKS

Revoluční mazivo na řetěz jízdního kola. Ne olej, ale VOSK! Na první pohled se zdá být balení podobné „deodorantu“ a skutečně o voňavou kosmetiku jde, ale na kolo!
 WEND Wax-On je absolutně první „natírací“ mazivo na řetězy na bázi vosku. Wax-On nejen uchová řetězy čisté, ale navíc se aditiva snižující tření postarají o extrémně tichý a účinný chod řetězu.
Wax-On udržuje řetěz čistý, tichý a minimalizuje tření
Není žádným tajemstvím, že doposud nejúčinnějším způsobem mazání řetězů zůstává ponoření řetězu do nádoby s rozpuštěným parafínem. Tato metoda je však časově náročná, má přechodný účinek a je nebezpečná. Společnost WEND Waxworks se rozhodla vytvořit mazivo se tejnou účinností, ne-li vyšší, než jaké se dosahuje horkým voskováním, avšak se snadnou aplikací. Po dvou letech přišlo oddělení výzkumu a vývoje společnosti WEND s produktem Wax-On.
Wax-On je komplexní směs na bázi parafínu, která zahrnuje proprietární reduktory tření a osvědčené lubrikanty, jako je zinek a teflon.
Verze WEND Wax-on Chain 68 gr. v posouvacím zásobníku je v základní bílé barvě s příjemnou vůní cherry.
Alternativní designovou variantou jsou barevné vosky  WEND Wax-on Chain colour mix, které rozzáří i ovoní Váš řetěz různých vůních (růžová - mix ovoce, oranžová – pomeranč, žlutá – banán, zelená – jablko, modrá – boůvky, červená - mix ovoce). Tedy 6x vanička po 14 gr. Vosk se v tomto případě na řetěz nanáší přímo prsty. Aplikace je velmi snadná, uživatel jednoduše natře vosk na řetězové kladky a řetěz je během několika sekund připraven pro špičkový výkon. A nejen to. Váš řetěz se díky barevnému mazivu rozzáří a budete tak se svým kolem výjimeční (barvy je možné i kombinovat). Spokojenost uživatelů je celkově vysoká díky snadnosti použití, čistotě produktu a účinnosti mazání.
A jak na to?
1.  Naneste malé množství přípravku WEND WAX-OFF na hadr.
2.  Protahujte řetěz hadrem, dokud řetěz není úplně čistý.
3.  Lehce naneste přípravek WEND WAX-ON na řetězové kladky směřující ven.
4.  Lehce naneste přípravek WEND WAX-ON na řetězové kladky směřující dovnitř.
5.  Pro lepší výsledky aplikujte přípravek WEND WAX-ON hlouběji do řetězu pomocí prstů. Klíčový význam má v tomto kroku penetrace do kladek!
6. PRO-TIP - Bezprostředně po provedení kroku 5 kápněte malé množství přípravku WAX-OFF na řetěz a pomocí prstů vetřete kapalinu do čerstvě namazaného řetězu. Před jízdou nechte řetěz uschnout.
Čištění je pak velice jednoduché.Pro absolutně dokonalé vyčištění a odmaštění řetězu doporučujeme použít čistič WEND Wax-Off Chain cleanerNaneste WEND Wax-Off na hadr a protahujte řetěz hadrem, dokud se nevyčistí. Tento produkt je mnohem víc než čistič řetězů. Wax-Off je penetrační tekuté voskové aditivum, které čistí. Čistič si rychle poradí s voskem, olejem i nečistotou, řetěz je zářivě čistý, zatímco vosk proniká do hloubky a promazává. WEND Wax-Off je ideální způsob čištění řetězu před aplikací maziva Wax-On a přispívá k prodloužení životnosti řetězu.
Všechny produkty WEND Waxworks najdete ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie