Zpět

NOVÉ MODELY RADARU GARMIN VARIA

Na silnici musí nejen cyklisté být obezřetní, myslet za ostatní a mít přehled o tom, co se děje kolem nich. Díky nejprodávanějšímu produktu společnosti Garmin má naše komunita o jednu starost méně.

 Garmin Varia Radar RVR315 a Garmin Varia Radar RTL515 monitorují situaci za vaším zadním kolem až na vzdálenost 140 metrů. Silniční provoz poté bezdrátově přenáší na většinu sportovních hodinekcyklocomputerů nebo do aplikace Garmin Varia, která se dá zadarmo stáhnout do vašeho smartphonu.

Auta jsou na radaru zobrazena jako malé tečky, které se blíží do určitého bodu- barva na zařízení se mění přes oranžovou na červenou a když hrozba pomine, tak zezelená. Váš přístroj vám oznámí blížící se hrozbu i audio signálem a model vyšší řady upozorní řidiče zrychlenou frekvencí blikání.

Snad každý, kdo se někdy s radarem vydal na cestu, už bez něj nechce jezdit. Členové našeho týmu ho také používají a nemohou si stěžovat- je to pro vás pár očí navíc. Už se vám nebude stávat, že se leknete auta, které se vám vyřítí za zády, Garmin Varia vám dodá pocit bezpečí.

V našem obchodě je radar k dostání v obou variantách- Garmin Varia Radar RVR315 a Garmin Varia Radar RTL515. Levnější model vás nenechá na holičkách s výdrží baterie až 7 hodin, zatímco jeho dražší verze má výdrž až 15 hodin na jedno nabití. Navíc disponuje zadním světlem o svítivosti 65 lm na denní blikání, 29 lm na noční blikání a 20 lm pro souvislé svícení. V režimu denního blikání vám baterie vydrží až 15 hodin a v případě nepřetržitého svícení vydrží celých 6 hodin, takže vám vystačí i na vaše nejdelší tréninky.

Balení obsahuje radar, tři různé podložky podle vytvarování vaší sedlovky a gumičky na uchycení. Montáž je naprosto jednoduchá a zabere vám maximálně pár minutek. Poté už si stačí spárovat radar s vaším zařízením a můžete vyrazit na silnici. Přejeme hodně kilometrů strávených v bezpečí, ať s radarem nebo bez něj!

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie