Zpět

Nové multiklíče na kolo značky Syncros

Praktická nářadí do kapsy pro každého cyklistu. V nabídce máme nové multiklíče Syncros, které jsou nejen praktické, ale také velmi kvalitně a designově krásně zpracované. Kvalita znamená například kované hroty nářadí a vstřikované pouzdro zesílené skelným vláknem.
Jsou to jednoduchá málá skládací nářadí obsahující základní imbusové kliče, hvězdičky, šroubováky apod. Některá jsou dokonce vybavená nýtovačkou řetězu pro případ, že se vám „podaří“ řetěz na vyjížďce rozhrhnout (a stává se to). S malou nýtovačkou ukrytou v multiklíči jste schopni problém vyřešit na místě v několika minutách.

Velmi praktickým je nový multikíč Syncros Greenslide 11 CT, který spojuje všestrannost a jednoduché použití. Multiklíč se skládá z vytahovacího zeleného zásobníku s 8 bity (3/4/5/6mm Hex, Torx T 15/25/30 a šroubovákový bit Philips) a je doplněn nýtovačem řetězu, do kterého si můžete ještě uschovat rychlospojku.
Oblíbeným multiklíčem je „vojenský švýcarský nůž pro cyklisty“Syncros Matchbox 19 CT nabízející 19 funkcí včetně nýtovačky, imbusů, torxů a plochého i křížového šroubováku.
Obdobou je o něco menší a jednodušší multiklíč Syncros Matchbox 8 CT, který je opravdu velmi malý, přesto obsahuje nepostradatelné nářadí.
Krásným i funkčním kouskem je nářadí Syncros Mini Lighter 8v podobě malé ráčny s osmi nejpoužívanějšími bity. Uplatníte ho třeba i ve vaší dílně při servisu kola.
V naší nabídce pak najdete i komplexní řešení v podobě hustilky a multiklíče umístěného u košíku na lahev. Je to například set Syncros BC Coupe Cage CO2 s bombičkou nebo obdoba  Syncros Tailor IS Cage 2.0 HV s malou pumpičkou.
Opravdu je praktické se tímto malým nářadím vybavit, protože vás téměř vždy dostanete z většiny mechanických zádrhelů na trase.

Malá nářadí všech značek v naší nabídce naleznete ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie