Zpět

Nové osvětlení Lezyne

První jarní kilometry se mimo víkendu už dají zvládat i během týdne, odpoledne po práci. Nejen teploty, ale hlavně světelné podmínky jsou už v březnu lepší a tak se na kole dá absolvovat jízda až do pozdějších hodin.
Právě pro ty, kteří se vydávají třeba na trénink až do šeření nebo mají rádi cyklistiku po tmě máme v nabídce nové osvětlení značky Lezyne.
Jde o malá a přesto vysoce výkonná přední světla a také bezpečnostní blikačky na kolo té nejvyšší kvality. Tato nová osvětlení Lezyne mají vysokou svítivost a zvýšenou odolnost proti vlhku. Dobíjí se jednoduše přes USB, které je integrované do světla, takže nepotřebujete žádný dobíjecí kabel.

Značka Lezyne nabízí v kategorii předních světel nový typ Lezyne Drive Classic kulatého tvaru, který vyzařuje štíhlou siluetu světla a s jedinou vysoce výkonnou diodou dokáže nabídnout světelný tok až 500 lumenů. Dioda je umístěna v odolné hliníkové konstrukci. Uživatel může volit mezi 8 režimy svícení nebo blikání. Toto malé světlo na řídítka má váhu pouhých 95 gramů.
Větším placatým bráchou pak je přední světlo Lezyne Micro Drive 600 XL. Sám název napovídá, že dvě vysoce svítivé diody vydají svítivost až 600 lumenů. Toto odolné hliníkové světlo nabízí 9 svítících/blikacích režimů a také se pomocí silikonového pásku jednoduše a rychle upne na řídítka. Jeho váha je téměř totožná – 97 g.

V kategorii zadních světel Lezyne je to pak nový model bezpečnostního zadního světla Lezyne KTV Drive Rear respektive vymakanější a výkonnější varianta Lezyne KTV Drive PRO Rear. Standardní model vydává velmi viditelné bezpečností světlo v úhlu 180°  dvěma velmi jasnými diodami se světelným tokem 10 lumenů. Má odolnou, voděodolnou a lehkou konstrukci a váží jen 54 g. O malinko dražší varianta „PRO“ má exklusivní svítivost až 75 lumenů, zvýšenou odolnost proti vlhku IPX7 a zvýšený úhel viditelnosti do 270°. Vyšší váha 75 g tohoto výkonného zadního světla na kolo je zanedbatelná.

Zajímavá je pak sada přední a zadní blikačky Lezyne Femto USB Drive v bílém nebo černém provedení. Jde o robustní a kompaktní světýlka s 15/5lm (přední/zadní) světelného toku. Nabízí 2 režimy blikání a 1 svícení. Odolné tělo je lehké, pevné a velmi odolné vůči povětrnostním vlivům, silikonový pryžový popruh má několik pozic pro připnutí na všechny průměry sedlovek a řídítek, přesah čočky zajišťuje viditelnost cyklisty v křižovatkách a velmi zvyšuje bezpečnost - viditelnost až 270°. Integrovaná baterie se rychle dobíjí pomocí MICRO USB kabelu.

Veškeré osvětlení na kolo v naší nabídce najdete ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie