Zpět

Nové tretry Fizik pro silničáře i bikery

Tohle jsou novinky v cyklistické obuvi od Fiziku. Tyto tretry jsou vyvíjeny ve spolupráci s předními profesionálními jezdci týmů seriálu World Tour - Nairo Quintana, Alejandro Valverde, Richard Carapaz (Movistar Team), Geraint Thomas (Team Ineos) a Philippe Gilbert (Lotto-Soudal). Na jejich výrobu jsou použity nejlepší dostupné technologie, materiály a výrobní postupy. Naskladnili jsme nové tretry Fizik pro silničáře i bikery.

Silniční tretry Fizik Tempo R4 Overcurve oslní svým blýskavým vzhledem. Tempo R4 Overcurve je skvělá, všestranná bota s nádherným designem, se kterou budete dělat parádu v každodenním tréninku, o víkendových skupinových jízdách, ale také i na Gran Fondech nebo amatérských závodech. Jedná se o špičkovou, ergonomicky navrženou silniční obuv. Svršek boty je asymetricky navržený v duchu technologie Overcurve pattern. Ergonomické tvarování odpovídá anatomii chodidla a stará se o maximální komfort jízdy. Tretry mají moderní upínání na Boa kolečko, které stahuje lankový systém. Díky tomu tak dosáhnete optimálnímu upnutí celé tretry a také velmi jemnému nastavení. O efektivní přenos energie se stará tuhá podrážka vyrobená ze směsi karbonu a nylonu.
Tretry jsou kompatibilní s běžnými silničními pedály značek Shimano, Look, Time a dalších.

Pro vyznavače horských kol popř. gravelbiků je novinkou model Fizik Terra X5 v čistém designu a klasické černé barvě. Lehké, odolné, komfortní a univerzální tretry nabízející vítěznou kombinaci vlastností pro jakýkoliv terén. Stahovací systém zapínání, které je ovládané jedním kolečkem Boa se perfektně přizpůsobí tvaru vaší nohy. Úroveň dotažení vidíte díky tzv. volumecontrol prvku, který indikuje jak moc je systém utažený. Dokonalé upnutí pak ještě může doladit jedním páskem na suchý zip. Samotné nylonové lanko stahovacího systému má velmi dlouhou životnost. Svršek treter Fizik Terra X5 je vyroben z laserem perforovaného Microtexu, který je flexibilní, dobře se přizpůsobuje tvaru chodidla a zároveň výborně větrá. Jazyk je velmi dobře polstrovaný pro ochranu v terénu a maximální pohodlí při dlouhých hodinách v pedáchlech. Kompozitová podrážka je opatřena členitými pogumovanými prvky pro dobrou průchodnost terénem. Díky příměsi karbonu je také dostatečně tuhá a zajišťuje tak perfektní přenos síly při šlapání.
Tyto tretry jsou kompatibilní se všemy nášlapnými systémy SPD ( pedály Shimano atd.) a také např. pedály Crankbrothers, Look i dalšími.

Vybírejte i z další cyklistické obuvi ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie