Zpět

Nové zimní tretry Shimano

Přichází čas zimních treter. Konec promrzlým prstům během zimní cyklistiky v chladném nebo dokonce mrazivém počasí zajistí zateplené zimní tretry. Tato speciální obuv určená pro jízdy na kole během zimy se vyznačuje vyšší botičkou zakrývající kotník a také robustnější konstrukcí podrážky s použitím speciálních materiálů, které jsou např. nepromokavé.
Přepracované zimní tretry na kolo Shimano SH-MW701 s voděodolnou a prodyšnou membránou GORE-TEX® mají stahování na kolečko BOA L6 s jemným mikroposuvem. Kompletní překrytí celé přední části tretry v kombinaci s neoprénovým návlekem kotníku se stahováním na suchý zip dokonale utěsní botu a vnitřní fleecová vložka přitom dokonale hřeje. Velmi kvalitní podrážka MICHELIN® závodního typu s dvojitou hustotou gumy zaručí výbornou přilnavost na každém povrchu nebo i shněhu. Tretra má navíc 360° reflexní ochranu pro lepší bezpečnost.
Levnější model Shimano SH-MW501 postrádá stahovací kolečko a „goretex“ nahradila voděodolná a prodyšná membrána DRYSHIELD. Bota se utahuje systémem rychlo-stahování "Speed Lacing System". Tento model už nemá podrážku od Michelinu, přesto je dobře zpracovaná a umožňuje lepší pohyb. Dostupná zimní tretra, která je o 2 tisíce levnější dobře poslouží všem příležitostným zimní cyklistům.
V nabídce máme i perfektní model od konkurenčního Mavicu, konkrétně tetry Mavic Crossmax SL PRO Thermo, které jsou elegantní a zároveň velmi účinné. Spousta vychytávek jako stahování na kolečko s mikroposuvem, neoprénová-zateplená botička s GORE-TEX membránou vybavená ergonomickou vložkou Ortholite přinášející vynikající tlumení a nedostižné pohodlí, nepromokavý svršek a překrytí na voděodolný zip jsou prvky které oceníte v těžkých zimních podmínkách. Pokud slezete z kola oporou Vám bude podrážka Energy Grip Terra+ nabízející trakci a odolnost. Má vynikající grip v každém terénu za všech podmínek.
Ať už vyberete jakékoliv zimní tretry na kolo, určitě si budete při zimní cyklistice libovat a vrátíte se bez omrzlých prstů.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie