Zpět

NOVINKY GARMIN EDGE 130 PLUS A GARMIN EDGE 1030 PLUS

Letos v létě si pro nás naše oblíbená značka GARMIN připravila hned dvě novinky - modely GARMIN EDGE 130 A EDGE 1030 v řadě plus. Na první pohled je od základních modelů nerozeznáte, rozdíl se totiž ukrývá uvnitř.

EDGE 130 PLUS 

Základní verze oblíbené bezmapové cyklonavigace obdržela v první řadě nový hardwarový akcelerometr, díky kterému poskytuje (čím dál oblíbenější) funkci detekce nehody.

Dalším vylepšením je funkce ClimbPro, která zobrazuje výškový profil na naplánované trase, zbývající stoupání nebo sklon na trase. Takže si můžete lépe rozložit síly a nezdolatelné kopce se stanou snadnými. 

MTB metriky: plynulost, vytrvalost a skoky. Nyní vidíte počet skoků, ale i jejich délku a dobu, kterou jste strávili ve vzduchu.

A na závěr - výdrž až 15 hodin nebo 12 hodin v GPS režimu, což je vzhledem k velikosti přístroje skvělé číslo. EDGE 130 PLUS je u nás k dostání v základní variantě a dále ve variantách HR BUNDLE (oproti základní verzi obsahuje hrudní snímač tepu) a MTB BUNDLE, obsahující navíc držák pro horská kola, dálkové ovládání a silikonové pouzdro. A nezapomeňte, že se nový edge dá spárovat i s radarem GARMIN VARIA, o kterém jsme psali ZDE.

EDGE 1030 PLUS

A co nového si pro nás v Garminu připravili u svého nejlepšího modelu? Nový chipset Sony=delší výdrž a vyšší výkon. 

Prodloužená výdrž baterie, a to 48 hodin nebo 24 hodin v GPS režimu

Zvýšení paměti na 32GB (ovšem za cenu obětování slotu pro SD kartu).

Dynamické sledování výkonu - získejte kompletní přehled o reakci vašeho těla na trénink. Sledujte hodnoty VO2 max, tréninkovou zátěž a její rozložení, dobu regenerace a další parametry. K tomu i tréninková doporučení, stav tréninkusynchronizace tréninkových plánů a výše zmiňovaná funkce ClimbPro.

Zadávání informací o výživě a hydrataci, aby vás edge upozornil, kdy doplnit energii, a také funkce aklimatizace na teplo a nadmořskou výšku, ať vás žádné prostředí nezaskočí. 

A to vše v krásném, jednoduchém, černém designu.

Na našem eshopu nebo prodejně máme dostupnou základní variantu nebo verzi sensor bundle, která je doplněna o hrudní snímač srdečního tepu, snímač kadence a snímač rychlosti.

Co víc dodat? Pokud chcete své tréninky posunout zase "o level dál", tak je pro vás EDGE PLUS jasnou volbou. Investice, která se do budoucna každému cyklistovi vyplatí. U Garminu je hezky vidět, jak se všechny technologie  neustále posunují kupředu. My se už teď těšíme, s čím dalším zase přijdou.

 

 

 

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie