Zpět

NOVINKY MEZI DĚTSKÝMI KOLY

Do štědrého večera zbývá jen několik málo dnů. Pořídili jste ten správný dárek pro Vaše děti, ten který jim udělá skutečnou radost?
Na poslední chvíli jsme naskladnili některé novinky dětských kol a protože červená k Vánocům patří, chceme Vám je ještě krátce odprezentovat.
Jedná se o dětské kolo Kellys Marc 70, které si stojí nejvýše v nabídce 24" palcových kol této značky. Marc 70 je dětské sportovní kolo se širšími plášti a zeslabovaným alloy (hliníkovým)crámem. Ze stejného materiálu je přední pevná vidlice. Kolo je vybaveno kotoučovými brzdami Tektro a 7-rychlostním řadícím systémem Shimano s jednopřevodníkem vpředu. Výjimečné je především svojí barvou, tedy nevšední bordově červenou metalízou. Je vhodně pro děti ve věku 8-11 let.
Druhým kolem v této věkové kategorii, na které chceme upozornit je novinka v našem sortimentu a to dětské kolo Giant ARX 24, které vyniká svou lehkostí. Modelová řada ARX je zaměřena na úsporu váhy a na co největší zábavu z jízdy. Kolo je postavené na lehkém hliníkovém rámu Aluxx a hliníkové pevné vidlici. Společně s užšími plášti a lehkými komponenty navrženými speciálně pro dětská kola z něj dělá opravdu lehké dětské kolo. Naprosto stejný model vážící pouhých 8,7 kg nabízíme i v menším provedení Giant ARX 20 pro ještě menší děti ve věku 6-8 let.
Odkaz na další dětská kola, kterých u nás máme opravdu hodně najdete ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie