Zpět

Novinky u elektrokol Haibike 2018

První novinkou u Haibiku 2018 je změna v označení kategorie SDURO a XDURO. U obou kategorií můžete vybírat modely jak s pohonem Yamaha, tak i s pohonem Bosch.
Kategorie XDURO zahrnuje kola určená pro nejnáročnější extrémní využití v těžkém terénu. A řada SDURO nabízí největší výběr sportovních hardtailů a fullů pro sportovní a rekreační využití.

Motorově se kolekce Haibike rozšířila o nový pohon Yamaha PW-SE, který se řadí mezi osvědčený motor PW a nejvýkonnější PW-X. Pohon PW-SE dosahuje lepší podpory při vyšší kadenci šlapání 110 ot/min. a umožňuje propojení přes Bluetooth.

U modelů s pohonem PW-SE a PW-X se můžete těšit na další novinku, tou je kompaktní displej LCD-X umístěný vedle představce. Přehledný displej s rozhraním Bluetooth a barevným rozlišením pro jednotlivé stupně podpory.

Nejviditelnější zmněnou je plně integrovaná baterie Bosch - systém, který Haibike vytvořil společně s firmou BOSCH nazval IBC (Intube Battery Concept). Integrovaná baterie je velmi snadno dostupná a díky originálnímu řešení nabízí lepší rozložení těžiště kola a celkově kompaktnější design.
S touto inovací je spojená originální technologie integrované lišty pro upevnění láhve, brašny, nebo zámku. U hardtailů je možné lištu použít i k rychlé istalaci přídavného akumulátoru, čímž získáte výrazně větší dojezd.
Video o této technologii můžete shlédnou ZDE

Modely Haibike z nové kolekce postupně naskladňujeme na naši prodejnu, ale již nyní si můžete prohlédnou kompletní kolekci HAIBIKE SDURO 2018 na našem e-shopu
 

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie