Zpět

Nový model elektrokola HAIBIKE SDURO HARDNINE 1.0 2020

 Nové modely elektrokol Haibike jsou skutečně cesta mezi kvalitou a cenou v těžké konkurenci horských elektrokol. Německá preciznost za české peníze, to je nový Haibike Sduro HardNine 1.0 2020! Především jde o kvalitní středový pohon Yamaha v kombinaci s kvalitními značkovými komponenty. Za cenu hrubě pod 50 tisíc bude lákadlem pro nejednoho "elektrikáře". I pro toho, kdo s elektrokoly právě začíná a nechce hned za první kolo utratit mnoho bude tenhle model velkým lákadlem. Sduro HardNine 1.0 postavené na hliníkovém rámu v klasických křivkách toho výrobce vyniká skvělými jízdními vlastnostmi, spolehlivostí a kompaktností středového pohonu Yamaha PW-SE. Motor zabírá od prvního šlápnutí a dokáže podporovat jezdce i při vysoké kadenci šlapání, což je vhodné pro sportovní styl jízdy. Zároveň není příliš hlučný. Díky 3 senzorům je zajištěna plynulost jízdy i absolutně rovnoměrné dávkování přípomoci, která nabízí 4 úrovně. Přípomoc se jednoduše dávkuje z ovládacího panelu panelu Yamaha Side Switch na řídítkách, který zároveň zobrazuje aktuální rychlost, ujeté km a kapacitu baterie. Je mimo jiné vybaven i tlačítkem se symbolem "cyklisty v chůzi" které při přidržení pomáha v situacích kdy potřebujete kolo vytlačit do kopce nebo přes nějakou překážku. V příplatkové verzi se zde dají ovládat i světla z originálního příslušenství. Baterie Yamaha umístěná uvnitř rámového trojúhelníku má kapacitu 400 Wh a a rychle ji dobijete díky 4A Yamaha nabíječce. Úroveň dobití zobrazují diody přímo na baterii, takže máte okamžitý přehled jak jste na tom.
Řadící systém dodalo osvědčené Shimano v řade Altus s 9 převody. Brzdění zajišťují hydraulické brzdy Tektro s většími 180 mm kotouči pro větší účinek a o pohodlí v terénu se stará pružinová vidlice Suntour XCM. Celkově tedy komponenty odpovídající evropské kvalitě za rozumné peníze.
Věříme, že s volbou elektrokola Haibike budete maximálně spokojeni a zároveň jsme přesvědčeni, že přepracované modely elektrokol Haibike 2020 budou zákaznickým trhákem díky své kvalitě zpracování a ceně, která je v této úrovni elektrokolo více než dobrá!

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie