Zpět

OSVĚDČENÉ TRETRY SHIMANO A NOVÉ MODELY

Tolik oblíbené tretry Shimano opět skladem na novou sezonu 2019. Tretry Shimano, které jsou u našich zákazníků tolik oblíbené v sobě snoubí kvalitu a zejména pohodlnost. Nově jsme tuto výbornou cyklistickou obuv posílili o nové modely. V nabídce máme tretry pro MTB, tedy do terénu tak i na silnici pro polykače kilometrů.
To co jsme dříve oceňovali jen u nejvyšších modelů cyklistické obuvi, se u Shimana přesouvá i k dostupnějším tretrám. Řeč je o stahovacím kolečku BOA, pracující na otočném systému a přesnému napínání lanka. Díky tomuto systému si dotažení treter dokážete nastavit opravdu dokonale s přesností na milimetry a také jednoduše a rychle doladit i během jízdy. Stejně jednoduše funguje i vyzouvání, kde uvolněním kolečka směrem vzhůru uvolníte lanko a tretra se samovolně rozepne do maximální polohy.
Jedním z takových modelů jsou MTB tretry Shimano ME 4. Jde o obuv do terénu s lehkou pryžovou podrážkou a perforovanou sytntetickou usní. Jednoduché a rychlé zapínání pomocí kolečka BOA L6 a dvou pásků na suchý zip. Lehká pryžová podešev zaručuje přilnavost a záběr za jakýchkoliv podmínek, mezipodešev je vyztužená skelným vláknem pro účinný přenos energie. Index tuhosti podrážky č.5, z nich dělá skvělou volbu pro běžné jezdce, kteří hledají výkon za rozumnou cenu. Tretry se nabízejí v pánském i dámském provedení.
Dalším nový modelem pro horská kola, který stojí za zmínku jsou MTB tretry Shimano XC7. Zde už je stahování zajištěno kompletně systémem dvou stahovacích koleček BOA. To co dělá tyto tretry výjimečné je jejich podrážka MICHELIN se silným záběrem a vzorem odpuzujícím bláto. Tato obuv Vám zajistí maximální výkon a maximální pohodlí. Shimano XC7 jsou závodní MTB tretry s ultra tuhou a lehkou podrážkou z uhlíkových vláken. Index tuhosti podrážky č. 9.
A něco speciálního pro ženy? V nabídce je i opravdu měkká univerzální dámská cyklistická obuv s rekreačním zaměřením, při kterém trávíte čas v sedle kola ale i mimo něj a spojujete výlety i s nutným pěším přesunem. Pro tyto účely jsou vhodné dámské tretry Shimano MT5, které vycházejí z klasické vycházkové obuvi a jsou tak maximálně pohodlné. Díky stahování pomocí rychlostahovacího systému a horního pásku na suchý zip jsou tyto tretry vhodné pro rekreační vyjížďky. Mezipodešev EVA pro tlumení rázů při chůzi je velice pohodlná. Tretry mají přípravu pro SPD systém - pod pryžovou krytkou, kterou lze jednoduše odšroubovat. Index tuhosti podrážky č. 4.
Pokud hledáte kvalitní obuv na silniční kolo, která má oproti MTB tretrám užší podrážku a zpravidla nižší hmotnost (díky absenci terénní podrážky) máme i něco rozumného pro Vás. Troufáme si říci, že Vás mile překvapí silniční tretry Shimano RP4, které jsou určené pro silniční vytrvalostní jízdu. Perforovaná syntetická useň vysoké hustoty zvyšuje pohodlí a prodyšnost. Kolečko BOA L6 opět umožňuje rychlé a přesné jemné nastavení. Přesazené pásky zmírňují zatížení v nejvyšším místě nártu. Lehká nylonová podešev vyztužená skelnými vlákny pro účinnost přenosu energie. Index tuhosti pdrážky č. 6 je pro obuv této kategorie ideální hodnotou.
V nabídce jsou i další modely treter Shimano, veškerou naši nabídku této značky najdete ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie