Zpět

Pánská horská kola Kellys do 20ti tisíc.

Nové modely cenově dostupných pánských horských kol oblíbené značky Kellys.
Jedná se o horská kola řady Kellys Madman a Kellys Spider s pevným rámem velikosti 26 či 27,5 a především pak 29 palců. V podstatě totožné modely se nabízejí i v provedení menších průměrů kol, kde jsou v nabídce 26" juniorská kola respektive 27,5" kola pro velmi malé pánské postavy. Naopak 29" varianty horských kol Kellys jsou velice oblíbené dospělácké biky v dostupné i dražší cenové hladině.

Základní řadu tvoří modely Kellys Madman, což jsou levná horská kola v ceně okolo 10 tisíc Kč. Kellys Madman se vyrábí v několika barevných variantách a úrovních osazení. Na nejlevnějších modelech najdeme obyčejné ráfkové brzdy, na dražších už kotoučové (v mechanickém i hydraulickém provedení). Tato kola jsou vybavena odpruženou vidlicí se základním systémem pružení olej/pružina s jednoduchým nastavením a dostupnějšími komponenty Shimano.

Vyšší řadu horských kol reprezentují modely Kellys Spider. Opět jde o modely dostupné ve více provedeních designu i výbavy. Na řadě Spider už najdeme hydraulické kotoučové brzdy a u dražších modelů i kvalitnější komponenty Shimano a také třeba dokonalejší odpružení (vzduchové vidlice se natlakují přímo na konkrétní váhu jezdce).
Například nejvyšší černo-bílý model této řady Kellys Spider 90 má lehký rám Alutec z hliníkové slitiny, uzamykatelnou vzduchovou vidlici SUNTOUR XCR 32 , hydraulické kotoučové brzdy Shimano a kvalitní komponenty Shimano Deore o 20ti rychlostech. Tohle kolo ve 29 palcovém provedení už dokonale zvládne sportovnější jízdu a vzduchová vidlice odvede dobrou práci v terénu.
Pokud s cyklistikou začínáte a chcete slušné kolo do 20ti tisíc na běžné, nejen víkendové vyjížďky kamkoli do přírody, bude to ideální volba.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie