Zpět

PERFEKTNÍ DÁMSKÉ HORSKÉ KOLO PRO NÁROČNÉ ŽENY

Konečně se u nás objevil elegantní hardtail pro sportovně založené bikerky. Bohužel jen na pár hodin, než si ho odvezla zákaznice. To napovídá, že nová Contessa Scale 900 od Scottu pro rok 2019 bude žádaným kolem a další kusy zase dorazí. Tohle kolo má opravdu vše, včetně karbonového rámu, kvalitní vzduchové vidlice i nejmodernějšího pohonu. Navíc se design rámu skvěle sešel s jednotlivými komponenty v jeden elegantní celek. Dohromady tak tvoří krásné a lehké horské kolo pro náročné ženy.
Bike se pyšní ultralehkým karbonovým rámem vyrobeným z kvalitních karbonových vláken HMF, který je převážně nalakován do bílé lesklé perleti s drobnými broznovými nebo stříbrnými detaily. O odpružení se stará opravdu skvělá vidlice Fox 32 Float s patentovaným systémem RideLock, který je propojen páčkou na řídítkách. To znamená, že si můžete volit ze 3 jízdních režimů odpružení od zcela uzamčené, přes částečně otevřenou až po zcela otevřenou vidlici do náročného terénu. Pohon kola zajišťuje moderní jednopřevodníkový systém 1x12 v podání Sram Eagle NX. Tedy obrovský rozsah převodů a jednoduchost celého systému bez použití přesmykače, další páčky na řídítkách atd. Naopak aby se dal bike dobře a rychle zastavit zaručují kvalitní hydraulické brzdy Shimano MT 400, navíc ještě s větším 180 mm kotoučem ve předu pro maximální efekt. Zapletená kola jsou standardně postavena na pláštích s duší, ale s bezdušovou přípravou, takže lze docílit většího komfortu a ještě lepších jízdních vlastností poměrně jednoduše při použití bezdušového tmelu a bezdušových ventilků. Kolo má nově vyvinuté dámské sedlo Syncros Savona 2.0 Channel se žlábkem uprostřed a zkrácenou délkou pro maximální pohodlí. Perfektní jsou také gripy (madla) řídítek, které jsou vyrobené opravdu z měkkého materiálu se skvělou přilnavostí v každé situaci. Design sedla i gripů skvěle ladí k celému kolu a dává mu skutečnou dámskou tvář.
S tímto kolem nebudete mít problém pravidelně se účastnit závodů a šlapat opravdu naplno v maximálním nasazení po celý rok!

Odkaz na dámské horské kolo Scott Contessa Scale 900 ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie