Zpět

PODZIMNÍ NOVINKY FUNKČNÍHO OBLEČENÍ CRAFT

Dorazilo nové podzimní zboží Craft.
Novinky se týkají funkčních volnočasových mikin a dresů s dlouhým rukávem. Dále také spodního funkčního oblečení Craft.
Tentokrát jde převážně o dámské oblečení. Představujeme krásnou dámskou lehčí netradičně prošívanou bundu Craft Breakaway Quiltjacket určenou pro široké využití  v chladném období. Jedná se o kombinaci teplého fleecu s prošívanými částmi zateplenými dutým vláknem. 
Dále jde o dámskou funkční mikinu nadčasového designu pro sport i běžné nošení. Mikina Craft Core Fuseknit Hood má výrazné děrování na kapuci rukávech a spodním dílu. Tak v sobě spojuje funkčnost s módností.
Pro podzimní outdoorové sportování jsou určeny dámské funkční sportovní poloroláky.  V klasické černo-růžové barvě je to polorolák Craft Prep Halfzip nebo polorolák Craft Grid Halfzip v šedém melíru s vysokým roláčkem.
Ani pánové nepřijdou zkrátka, pro které máme nově v nabídce lehce zateplený dres, který je určen právě do podzimních a jarních podmínek. Dres Craft Reel Tehrmal má celorozepínací zip a je vyroben z příjemného vysoce elastického materiálu (80 % polyester, 11 % elastan). Nechybí klasické kapsy na zádech, z toho je jedna zapínací na cennosti. Tento zateplený dres má jednoduchý, ale aktraktivní design.
Některé novinky se týkají i funkčního prádla Craft, kde je náš výběr opravdu široký. Pokud jste na zimu připraveni, tedy správně oblečeni, nepřekvapí Vás žádné podmínky. S Craftem chybu neuděláte nikdy.
 

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie