Zpět

Pohodlí! To je nový Scott Addict.

V rámci jarního rozjetí jsme do italského Toskánska vyrazili otestovat nový model Scott Addict 10 disc.
Synonimum pro toto kolo jsme nemuseli hledat dlouho. To co ho nejlépe vystihuje je především jeho pohodlnost, díky geometrii celokarbonového rámu i vidlice. Nápis “ Endurance “ na horní rámové trubce zde není umístěn jen tak a skutečně se jedná o kolo předurčené k polykání kilometrů.
Model je kompletně osazen kvalitní  sadou Shimano Ultegra, která je mnohokrát využívána  i  pro závodní  účely. Na osvědčené sadě by se nechaly vyzdvihnout přepracované masivní kliky, které vypadají  opravdu mohutně a možnost montáže alternativní patky pro uchycení přehazovačky.
Hydraulické kotoučové brzdy Ultegra jsou asi nejvýraznějším komponentem tohoto modelu -v dnešní době velmi žádané brzdové provedení, které brzdí za každých podmínek. Brzdy nejsou přehnaně „ostré“ a v delších sjezdech se naopak můžete spolehnout na dochlazování kotoučů systémem „Ice Technologies-Freeeza“, kdy zůstávájí  pořád stejně účinné a tzv. nevadnou.
Abychom jen nerozhazovali superlativy, spíše zbytečností než nedostatkem nám přijde tovární osazení kazetou se 32 zuby.
Z kola máme opravdu celkově dobrý pocit, kdy není ošizeno na kvalitních komponentech a v konkurenčním srovnání je cenově velmi zajímavé.

Odkaz na kolo ZDE.

 

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie