Zpět

POSÍLÁME DO SLEVY ZAPLETENÁ KOLA MAVIC

Zbylo nám po sezóně na prodejně několik skladových párů zapletených kol Mavic. Pokud uvažujete o "vytunění" svého kola, můžete teď polepšit na vysoce kvalitní pár zepletených kol Mavic.
Pokud chcete svoje kolo skutečně vylepšit nějakým komponentem, který má své opodstatnění jsou to právě kola. Jejich váha, tuhost a spolehlivost všech částí, ze kterých jsou zapletná je velice důležitá, stejně jako dostupnost náhradních dílů.
V nabídce jsou jak modely pro MTB tak i pro silniční kola.
Za méně jak poloviční cenu máme např. starší model MTB zapletených kol Mavic Crossride, která jsou rovnou obuta do bezdušových plášťů Crossride Pulse 29x2,1.Jedná se o přepracovaný model populárních bezdušových kol, kompatibilní s kotouči INTL 6 otvorů.
V silničním provedení jsou špičkou zapletená kola Mavic Ksyrium PRO Exalith s celočerným vzhledem, který vydrží tisíce kilometrů. Zapletená kola Ksyrium PRO Exalith mají ráfek vyrobený z materiálu Maxtal technologií ISM4D s brzdnou plochou Exalith2. Díky plochým drátům je zajištěna vysoká stabilita. Kola se dodávají s plášti Yksion Pro GripLink (přední) & PowerLink (zadní).
Vybírat samozřejmě můžete i z celé kompletní řady zapletených kol Mavic, které vám nabízíme ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie